petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafes içinde pır pır yapma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakkı ELALDI tarafından 16 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Hakkı ELALDI

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar bu aralar kuşum kafesinin içinde çook pırrpırr yapıyor yani kanatlarını çırpıyor . bütün yemler dökülüyor. Kanatlarına zarar vericek diye korkuyorum.Kuşum bunu neden yapıyor ?

2. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    bazen dışarı salıyormusun eğer dışarda yeterince uçamıyorsa kafes içinde kendileri antrenman yapar sıkıntı yok benim dişide yapıyor

3. Hakkı ELALDI

Beğenileri:
    0
    yeni aldığım için salmıyorum. ama bir kere salmıştım.sıkıntı yoksa yapsın boll boll :)

4. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    valla benim kuş pır pır yaptığında bera ber bi çığırtması var hemde sbahın 6 sında valla sesinde kapıları kapatıyoruz hatta bugün benim hanımın onun sesine canı çok sıkılmıştı:)

5. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Dişarı sal beni diyor :)

6. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Hakkı arada dışarı salarsan daha iyi olur. Hem evi tanımış olur, hemde can sıkıntısı gider :) Bu yazıyı okurken benim kuşta delirdi ama geç oldu bu saatte çıkartmam artık :cool:

7. Hakkı ELALDI

Beğenileri:
    0
    ahahaha abi benim eski kuşumda öyle yapıyordu..Sizin yaptığınız gibi bizde kapıları kapatıyorduk :)
    bende salmak istiyorum .. Yarın biraz el alıştırması yapıp salıcam :)
    tesadüfe bak :)dediğiniz gibi salıcam abi..

cevaplarınız için teşekkürler..

Sayfayı Paylaş