Karadeniz Pet

kafes kampanyası başladııııı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Okan Şenol

Onursal Üye
arkadaşlar son gelen çiftaneyle beraber evdeki kafes sayısı rahatsızlığa sebep olduğundan sahipledirilecek.mamalık,yemlikler,suluk ve tünekleri var.alt tablasında ufak bir çatlak var ama sıkıntı yok bende böyle kullanıyordum.yeni başlayan veya kafesi olmayan için kaçırılmaz bir fırsat. çünki BEDAVA.evimden alınması şartıyla

vtycc.jpg

vtyf1.jpg

Hayırlı olsun abi kafesi olmayan yeni başlayan kim varsa bu işe sevinecektir.
:)

Okan abi senin gibi insanlar kaldığı için çok mutlu oluyorum.Yeni muhabbet kuşu alacak arkadaşlar kaçırmasın :)

İstanbul' da olsam kaçırmazdım abi :) Hayırlı satışlar :)

Bnm acill bi kafese ihriyacim var arkds ayarlcam dedi ama bakalim onu bekliyrum eğer alan cikmaasa kargolan gndereblrsen bn alirim

Bnm acill bi kafese ihriyacim var arkds ayarlcam dedi ama bakalim onu bekliyrum eğer alan cikmaasa kargolan gndereblrsen bn alirim

kargolarım ama bu kafesler demonte olmadığından.kago hacim hesaplaması yapacak ve astarı yüzünü geçecek.petshoplarda 15 20tl ye ikinci el kafesler bulunmaktadır

bedavaaaaaaaaaaaaaa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:24 -->-> Daha önceki mesaj 22:54 --

güncellllll

kimseye vermediyseniz eğer ben alabilirim , sizin içinde uygunsa tabi

Selamun aleyküm abim ben yenibosnadayım ortak bi yerde buluşsak çok makbule geçer valla bizimkilerin yavrularını atarım :)

Okan Bey

gün içinde bir aksilik çıkmaz ise inşallah tarafınızdan alıcağım

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...