Karadeniz Pet

kafes konumu sizce nasıl

Limon&Fıstık

Meraklı Üye
kuşlarımın kafes konumu sizce nasıl acaba burası benim oturma odam tüm gün evdeyim oturma odasında en sıcak yer orası kuşlarım için her sabah perdeyi açıyorum öğleden sonra 2-3 e kadar güneş alıyor oda bunlarda resimleri
78QRt.jpg

Vltzu.jpg

Ezwjh.jpg

0DpdP.jpg

Daha yüksek bir yer ayarlamak istedim ama olmuyor bu yükseklik yeterli mi sizce?

Resimler bitek bendemi görünmüyo arkadaslar?

Resimler yavaş yavaş açıldı şimdii.Güneş enerjilerini görünce ya Adana ya Osmaniye dedimm direkk :) Bende diyorum kış ayında okadar saat günesi nerden alıyor:) tabiki güzel memleketimden :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
yavru almak istiyorsanız ora uygun değil daha sakin ve sizden uzak bi yere koymanızı tavsiye ederim.yok yavru istemiyorsanız iyidir orası.

Resimler bitek bendemi görünmüyo arkadaslar?

Resimler yavaş yavaş açıldı şimdii.Güneş enerjilerini görünce ya Adana ya Osmaniye dedimm direkk :) Bende diyorum kış ayında okadar saat günesi nerden alıyor:) tabiki güzel memleketimden :)

Evet aynen öyle Adanaliyim ve ortamları en iyi bu şekilde olabiliyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:22 -->-> Daha önceki mesaj 14:19 --

yavru almak istiyorsanız ora uygun değil daha sakin ve sizden uzak bi yere koymanızı tavsiye ederim.yok yavru istemiyorsanız iyidir orası.

Evet yavru almak istiyorum ama orası en sakin ve sıcak yer başka bir yere koyamam malesef zaten tüm gün bulundukları odaya girmiyorum bir sadece aksamlari oturuyoruz o kadar

Geri