petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafes konumu sizce nasıl

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hülya & Nebil UÇAK tarafından 11 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    kuşlarımın kafes konumu sizce nasıl acaba burası benim oturma odam tüm gün evdeyim oturma odasında en sıcak yer orası kuşlarım için her sabah perdeyi açıyorum öğleden sonra 2-3 e kadar güneş alıyor oda bunlarda resimleri
    Daha yüksek bir yer ayarlamak istedim ama olmuyor bu yükseklik yeterli mi sizce?

2. kaksoy
    Gizli

kaksoy Guest

Çok orta yerde duruyor bence bi kaza olmaz insallah

3. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Aslında orta yerde durmuyor odanın diğer köşesinde bayadir oradalar her gün en azından 3 e kadar güneş görüyorlar zaten bulundukları yere de fazla yaklaşma olmuyor

4. Emre GARİP
    Gizli

Resimler bitek bendemi görünmüyo arkadaslar?

Resimler yavaş yavaş açıldı şimdii.Güneş enerjilerini görünce ya Adana ya Osmaniye dedimm direkk :) Bende diyorum kış ayında okadar saat günesi nerden alıyor:) tabiki güzel memleketimden :)

#4 Emre GARİP, 11 Ocak 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 11 Ocak 2014
  5. yavru almak istiyorsanız ora uygun değil daha sakin ve sizden uzak bi yere koymanızı tavsiye ederim.yok yavru istemiyorsanız iyidir orası.

6. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Evet aynen öyle Adanaliyim ve ortamları en iyi bu şekilde olabiliyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:22 -->-> Daha önceki mesaj 14:19 --

Evet yavru almak istiyorum ama orası en sakin ve sıcak yer başka bir yere koyamam malesef zaten tüm gün bulundukları odaya girmiyorum bir sadece aksamlari oturuyoruz o kadar

Sayfayı Paylaş