petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes Kuşu'ma uygun mu ?[Resimli]

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve monqan43 tarafından 6 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. monqan43
    Gizli

monqan43 Guest

Arkadaşlar ben önceki kafesin kuşuma dar geleceğini düşünerek yeni kafes aldım . Fakat kuşum ilk geldiği günkü gibi sessiz ve yerinden kıpırdamaZ OLDU bunun nedenini öğrenmek istiyorum.
    DİPNOT : Kuşum Cuma günü geldi tam yeni alışmıştı kafesini değiştirdik az önce.:confused: yardımm etmenizi istiyorum şimdiden teşekkürler :confused:
    Resim :
    http://i.hizliresim.com/ZNMDyG.jpg

http://i.hizliresim.com/ElrYjZ.jpg

2. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    etrafındaki değişiklik yüzünden şaşkın yine yeni kafese dönmeden önceki haline döner

3. emrecelik3673
    Gizli

cereyanda filan kalmadı değil mi kuşunuz. Allah korusun bu kuşların en büyük düşmanı.

4. okan2295

okan2295 New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz yeni kafesine alıştıktan sonra yine eski haline dönecektir.:)

5. kadir1

kadir1 New Member

Beğenileri:
    1
    bencede yeni kafesi,ne alışmak isticektir

6. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Buna da alışacaktır ancak!!! sanıyorum aynı kafesden almışdım. Telleri birleşme yerleri ok gibi cok sivri ve keskindi. Petshopda 5-6 tane daha vardı aynısından ve hepsi aynıydı. Kuşa zarar verir diye geri verdim. Tellere çatı kısmına uçlarına iyi bakın sivrilik vamı derim...

7. monqan43
    Gizli

monqan43 Guest

ceryanda kalmadığına özen gösteriyoruz :) sivrilik felan görmedim ben ma uyardıgın için teşekkür ederim :)

8. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Rahat ol kardeşin yeni evine alisinca eski haline döner buda 2 3 gün felan sürer. İnsanlar bile yeni bir eve tasininca afalliyo onun yaninda ani hareketler yapmamaya calis güven ver ona eskisinden daha iyi olur :)

9. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    rahat ol kafese alışınca düzelir inş

10. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    alışınca kendine gelir sıkıntı yok

Sayfayı Paylaş