petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes nasil ? Eksikleri söleyin!!!

Konusu 'Üyelerimizden Duyurular' forumundadır ve Taha BAYHAN tarafından 21 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Taha BAYHAN

Beyler ben kus aldimdaha dün 1-2 Aylik ve bu ilk kuşum hiç öldürmek istemyorum cünkü cok gunah obur dunyada vebalini kaldiramam ve onun icin herseyi aldim EKSIKLERI LUTFEN SOLEYIN

BEYLER BIDE COOOK KASINIYO HER GORDUGUMDE KASINIYO YARDIMMM

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kafes cok boğuk olmuş.. o salıncagı ve ballı krakeri cıkarın hiç gerek yok.. onun yerine yediginiz meyvelerden yarım dilim yese daha yararlı.. kafesiniz cok kücük zaten.. ferah olsun..

3. Taha BAYHAN

Tamamda kaşınma icin naapabilirim ?

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Akşamdan kafesin kenarına bir parça pamuk bırakın, bit varsa 2 gün icinde üstü siyah noktacıklar olur.. bit kontrolünü bir yapın ona göre yol izleyelim..

5. Taha BAYHAN

Bitin geleceginden eminsiniz ?

6. Ömer Tayfun Çelik

Beğenileri:
    0
    kuşu kaç aylık veya kaç yaşında

7. Taha BAYHAN

1.5 -2 AylikbDaha ucmayi bilmiyor :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:48 -->-> Daha önceki mesaj 21:28 --

1.5 -2 Aylik Daha ucmayi bilmiyor

8. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    tünekler kötü ağaç tünek alın veya yapın yemliklere paralel bir tane bir tanede sulugun oraya yukarda tünek olsun kus kumu ve kalamar kemiğide bulunmalı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:15 -->-> Daha önceki mesaj 22:14 --

banyoyuda sürekli takılı tutmanıza gerek yok havalar sıcak suan haftada 1 gün yeterlidir

9. Taha BAYHAN

[MENTION=5783]Ömer Macit[/MENTION] TÜNEKLERE TAKILMA ALICAM... Banyoyu sürekli takmak istiyorum sıkınti olurmu ?

#9 Taha BAYHAN, 21 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 21 Ağustos 2014
  10. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kuşun yemlerini koydugunuz alttaki kaplar varya onlara paralel bir tünek koyun kafesin basından sonuna kadar

11. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    tüneklerin birinin yönü yemliklere dogru olsun birde tahta tünek kulanın

12. Taha BAYHAN

Okey anldim daha oraya cikamito yerlerdekini yiyo bende diyom niye yerlerdekini yiyo cook saol :D :D :D

13. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuşunun kafesi boyalı eğer imkanın varsa kafesi değiştir pirinç telli kafesler var ondan alabilirsin bu kafesin tellerini kemirse boyadan dolayı zehirlenebilir kuşuna kum al kuş kumu yemleri sindirmesi için gereklidir ayrı bir kapta bir çay kaşığı kadar koy kafese as tünekleri değiştir tahta tünek al ya da yapabilirsin ama yaparsan çok iyi temizlemelisin kuşunun suyuna katmak için multivitaminler var ondan al kalamar kemiği al şimdilik taktığın banyoluğuda çıkar bence sana alışınca takarsın yine bu kadar

14. karantina

karantina Member

Beğenileri:
    0
    Ballı kraker alma ona bal yerine başka yapıştırıcılar koyduklarını duymuştum kendin yapabilirsan yap nette tariflerı var
    ve bence kumda koyabilirsin sindirimleri için iyi geliyorr

15. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    rica ederim
    düzgün marka alındıgı sürece ballı krakerden sıkıntı olmaz petshopların tek olarak 1tl ye sattıkları var onlardan almayın

Sayfayı Paylaş