Karadeniz Pet

Kafes nasil ? Eksikleri söleyin!!!

• Konbuyu başlatan Taha BAYHAN
  • Başlangıç tarihi
T

Taha BAYHAN

Guest
Beyler ben kus aldimdaha dün 1-2 Aylik ve bu ilk kuşum hiç öldürmek istemyorum cünkü cok gunah obur dunyada vebalini kaldiramam ve onun icin herseyi aldim EKSIKLERI LUTFEN SOLEYIN

zQ1lJD.jpg

BEYLER BIDE COOOK KASINIYO HER GORDUGUMDE KASINIYO YARDIMMM

Kafes cok boğuk olmuş.. o salıncagı ve ballı krakeri cıkarın hiç gerek yok.. onun yerine yediginiz meyvelerden yarım dilim yese daha yararlı.. kafesiniz cok kücük zaten.. ferah olsun..

Akşamdan kafesin kenarına bir parça pamuk bırakın, bit varsa 2 gün icinde üstü siyah noktacıklar olur.. bit kontrolünü bir yapın ona göre yol izleyelim..

1.5 -2 AylikbDaha ucmayi bilmiyor :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:48 -->-> Daha önceki mesaj 21:28 --

1.5 -2 Aylik Daha ucmayi bilmiyor

tünekler kötü ağaç tünek alın veya yapın yemliklere paralel bir tane bir tanede sulugun oraya yukarda tünek olsun kus kumu ve kalamar kemiğide bulunmalı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:15 -->-> Daha önceki mesaj 22:14 --

banyoyuda sürekli takılı tutmanıza gerek yok havalar sıcak suan haftada 1 gün yeterlidir

tünekler kötü ağaç tünek alın veya yapın yemliklere paralel bir tane bir tanede sulugun oraya yukarda tünek olsun kus kumu ve kalamar kemiğide bulunmalı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:15 -->-> Daha önceki mesaj 22:14 --

banyoyuda sürekli takılı tutmanıza gerek yok havalar sıcak suan haftada 1 gün yeterlidir

[MENTION=5783]Ömer Macit[/MENTION] TÜNEKLERE TAKILMA ALICAM... Banyoyu sürekli takmak istiyorum sıkınti olurmu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşun yemlerini koydugunuz alttaki kaplar varya onlara paralel bir tünek koyun kafesin basından sonuna kadar

tüneklerin birinin yönü yemliklere dogru olsun birde tahta tünek kulanın

Okey anldim daha oraya cikamito yerlerdekini yiyo bende diyom niye yerlerdekini yiyo cook saol :D :D :D

kuşunun kafesi boyalı eğer imkanın varsa kafesi değiştir pirinç telli kafesler var ondan alabilirsin bu kafesin tellerini kemirse boyadan dolayı zehirlenebilir kuşuna kum al kuş kumu yemleri sindirmesi için gereklidir ayrı bir kapta bir çay kaşığı kadar koy kafese as tünekleri değiştir tahta tünek al ya da yapabilirsin ama yaparsan çok iyi temizlemelisin kuşunun suyuna katmak için multivitaminler var ondan al kalamar kemiği al şimdilik taktığın banyoluğuda çıkar bence sana alışınca takarsın yine bu kadar

Ballı kraker alma ona bal yerine başka yapıştırıcılar koyduklarını duymuştum kendin yapabilirsan yap nette tariflerı var
ve bence kumda koyabilirsin sindirimleri için iyi geliyorr

Okey anldim daha oraya cikamito yerlerdekini yiyo bende diyom niye yerlerdekini yiyo cook saol :D :D :D
rica ederim
Ballı kraker alma ona bal yerine başka yapıştırıcılar koyduklarını duymuştum kendin yapabilirsan yap nette tariflerı var
ve bence kumda koyabilirsin sindirimleri için iyi geliyorr

düzgün marka alındıgı sürece ballı krakerden sıkıntı olmaz petshopların tek olarak 1tl ye sattıkları var onlardan almayın