Karadeniz Pet

Kafes nasıl sizce

bypride

Yeni Üye
Arkadaşlar kafes nasıl eksik bişe varmı kafes büyüklüğü nasıl kafesin içi kalabalıkmı?

68RZNE.jpg

Tek kus ıcın ıdeal. yatay suluk olsa ıyı olurdu ama sorun yok.

4 tünek fazla olmuş bence,en fazla 2 tünek yeterli olur.Tek kuş besleniyorsa 1 adet yemlik yeterli olacaktır. Güle güle kullanın.

Tek kus ıcın ıdeal. yatay suluk olsa ıyı olurdu ama sorun yok.

Yatay suluk alim o zaman pahalı değildir zaten teşekkürler

4 tünek fazla olmuş bence,en fazla 2 tünek yeterli olur.Tek kuş besleniyorsa 1 adet yemlik yeterli olacaktır. Güle güle kullanın.

Diğer yemliğe kum koyarım o zaman altaki tüneği yere basmasın amacıyla koydum diğer tünekleri nası yerlerştirebilirim

Bence de tek kuş için iyi ve 2 tahta tünek olmalı,kalamar kemiği bulunmalı.

Diğer yemliğe kum koyarım o zaman altaki tüneği yere basmasın amacıyla koydum diğer tünekleri nası yerlerştirebilirim

Paralel olarak 2 tünek yeterli bence. Biri yemliklerin oraya yemlik hizasında diğeri yukarıya suluk olmayan tarafta olabilir. Diğer oyuncaklar kuşun rahat hareket etmesini engellemiyorsa kalsınlar.

Evet güzel.Ben her zaman olabilecek en büyüğü olması fikrindeyim.Kalamar Kemiği Gaga taşı koyabilirsin.

Paralel olarak 2 tünek yeterli bence. Biri yemliklerin oraya yemlik hizasında diğeri yukarıya suluk olmayan tarafta olabilir. Diğer oyuncaklar kuşun rahat hareket etmesini engellemiyorsa kalsınlar.

üst tüneğe çıkması sorun teşkil etmez dimi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:44 -->-> Daha önceki mesaj 14:43 --

Kalamar kemiği bilmiyomda petshoptaki adam mürekkep balığı kemiği dedi onu aldım sağdaki beyaz o

Büyük olan tahta tüneği yemliklerin hizasına ve kapı ağzına indir orayı çok sever kuş.

Yemliklerin önüne uzun olanı koyabilirsin.Yukardaki açık kapı önündeki iyi gibi.Diğerini az aşağı alıp düzeni bozmazsın.Bence 1 tanede doğal tahta tünek al.Ayrıca yemlerin orda suluk olmasında fayda var.

İlk bakıyorsan duşa alıştır kuşunu.Sonra sulukta garip hareketler yapmaya başlamasın.

üst tüneğe çıkması sorun teşkil etmez dimi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:44 -->-> Daha önceki mesaj 14:43 --

Kalamar kemiği bilmiyomda petshoptaki adam mürekkep balığı kemiği dedi onu aldım sağdaki beyaz o

Üst tüneğe çıkmasının bir sorun olacağını sanmam.Nasıl bir sorundan endişe ettiniz ? Kalamar kemiği ile mürekep balığı kemiği aynı şeyler.

Yemliklerin önüne uzun olanı koyabilirsin.Yukardaki açık kapı önündeki iyi gibi.Diğerini az aşağı alıp düzeni bozmazsın.Bence 1 tanede doğal tahta tünek al.Ayrıca yemlerin orda suluk olmasında fayda var.

İlk bakıyorsan duşa alıştır kuşunu.Sonra sulukta garip hareketler yapmaya başlamasın.

:D banyoluk aldım onada bi türlü girmiyor bende daha koymuyom aklıma gelince işte :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:53 -->-> Daha önceki mesaj 14:52 --

Üst tüneğe çıkmasının bir sorun olacağını sanmam.Nasıl bir sorundan endişe ettiniz ? Kalamar kemiği ile mürekep balığı kemiği aynı şeyler.

Yani alt tünekten üst tüneğe gitmesi zor olurmu anlamında bişe olmaz ama :)

Tünekleri Birbirine çapraz şekilde koyarsanız tünekler arasında atlaması sorun olmaz

Mürekkep balığı ve kalamar kemiği aynı şey zaten.Ben tünekleri yatay tele dikey vaziyette biri yüksek diğeri biraz daha alçakta kullanıyorum.

Geri