Karadeniz Pet

kafes ön teli

onur kartal

Meraklı Üye
85cm x 34cm ve 45cm x 34cm ön teli izmirden nereden bulabilirim yardım ederseniz sevinirim?

Bırak yigit kafesi bizzat kendim yiğit. Kafese adrese gittim o soguklarda adreste oyle biyer yok arkadaşı. Iki numarasindan aradim acan yok cok ayip bende kızdım petshop dan aldım kafes on kafes alacaktim internetten alirim daha iyi

Bırak yigit kafesi bizzat kendim yiğit. Kafese adrese gittim o soguklarda adreste oyle biyer yok arkadaşı. Iki numarasindan aradim acan yok cok ayip bende kızdım petshop dan aldım kafes on kafes alacaktim internetten alirim daha iyi

:confused: hımmm... bende gitmeyi düşünüyorum en kısa zamanda hatta ismini yanılmıyorsam erkan bey idi, telefonla görüşüp neleri istediğimi söylemiştim gayet ilgili davranmıştı... bence yiğit kafese gidin, eğer arkadaşın dediği gibi kapalı olursa falan kordon kafesin üretim adresi de yiğit kafesin birkaç sokak ötesinde... yürüyerek 5 dakkalık mesafede... ikisinin de internet sitelerinde açık adresleri ve google maps krokileri mevcut.

Kordon kafesin telleri çok ince bilmiyorum kalın tellden yaparmı ama ben genelde seba kafes ten alıyorum telden siparişlerimi veriyorum.

SEBA KAFES

Ankara da nereden temin edebiliriz kafes teli?

Peki kendimiz kafesimizi yapsak bu seba kafesi veya farkli bir firmayi arasak olculerim bunlar desek yapiyorlarmi yoksa standartmi teller?

LG-D855 cihazımdan gönderildi