Karadeniz Pet

kafes önerisi ???

azmi

Meraklı Üye
evde 1 çift kuşum var. nette bir kafes gördüm. hep görsel hem temizlik açısından bana uygun gibi geldi. kuşlar açısından nasıl olur bilemedim..
fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim..
ölçüler : kafes : genişlik 46 yükseklik 40 derinlik 39
yuvalık: genişlik 20 yükseklik 19 derinlik 22

4Ymj9p.jpg

aslında amacım üretim yapmak değil. dediğim gibi 1 çift kuşum var. benim düşüncem hem kuşlar rahat etsin hem hanım dırdır etmesin yem vs pisliğinden de ben de rahat edeyim :D

Kafes güzelmiş. Görsel ve işlevliği açısından da gayet iyi. Üretim yapmayacaksanız, elimde var olan kafesi verebilirim size. Yuvalığı da mevcut. Temiz kafes.

Kafes güzelmiş. Görsel ve işlevliği açısından da gayet iyi. Üretim yapmayacaksanız, elimde var olan kafesi verebilirim size. Yuvalığı da mevcut. Temiz kafes.

teşşekkür ederim. sizdeki kafes nasıl ? fotoğrafı var mı ?
bu kafes benim çok hoşuma gitti. hani derli toplu. girinti çıkıntı da yok .önünde cam vsvs ..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:06 -->-> Daha önceki mesaj 11:05 --

bu resimdeki kafesin fiyatı nedir?

sitede 90 tl diyor

90 TL normal gibi geldi. hemde çift kuş için rahat üretim yapılır.
Ben hagene 110 TL verdim.
Gerçi çok memnunum ama ilerde yavru almak istesem yavruluk tam bir dert olacak gibi.

yakında evimi taşıyorum. Belki dublex eve geçme imkanım var.
Alışkın kuşumdan uzak bir odaya da damızlık çift alıcam.
Aldığımda bu kafesi düşünücem.

bu kafes benim çok hoşuma gitti. hani derli toplu. girinti çıkıntı da yok .önünde cam vsvs ..

Kafese diyecek birşey yok. Çok güzel duruyor. Dediğiniz gibi derli toplu. Fiyatı sizin için uygunsa alınabilir.

Bende ki normal bir kafes. Aşağıdaki linkte dişi muhabbet ile resimleri mevcut. İnceleyebilirsiniz.

https://yadi.sk/d/7vJrW6-bW38mv

Kafese diyecek birşey yok. Çok güzel duruyor. Dediğiniz gibi derli toplu. Fiyatı sizin için uygunsa alınabilir.

Bende ki normal bir kafes. Aşağıdaki linkte dişi muhabbet ile resimleri mevcut. İnceleyebilirsiniz.

https://yadi.sk/d/7vJrW6-bW38mv

2 adet normal kafesim var . sıkıntımda işte tül, yuvalığın kafesten dışarı çıkması , yani dağınık durması.. biraz obsessiflik var yani :D
ilginiz için teşekkür ederim .

aslında amacım üretim yapmak değil. dediğim gibi 1 çift kuşum var. benim düşüncem hem kuşlar rahat etsin hem hanım dırdır etmesin yem vs pisliğinden de ben de rahat edeyim :D
Eğer üretim değil hobby amaçlı düşünüyorsan ve çiftse kuşların hagen vision m01 modelini tavsiye ederim.. Yuvalık yeri yok ama kapılardan birini iptal edip oraya rahatlıkla yuvalık yerleştirebiliyorsun.. Hagen hem şık hem temizliği kolay etrafı batırmıyorlar..

hayırlı olsun güzel kafes :) yalnız ben alt bömeyi anlayamadım aydınlatırsanız sevinirim :)

Hagen Vision S01 2 adet kuş için gayet ferah alan sağlar. M01 biraz daha geniş evde S01 e göre daha çok yer kaplayacaktır. Arada 30-50 tl oynar. Ama imkan varsa M01 tabiki. Aradaki boyut farkı ne kadar az olsa da...

Son düzenleme:
Kuşlarınız size alışkın değilse bence bu kafesi alın. Ben Hagen S01 ile bu kafes arasında kaldım. Erkek kuşum alışkın dışarı çıkmak istiyor o yüzden hagen aldım tek kapıya yuvalığı taktım memnunum :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:41 -->-> Daha önceki mesaj 03:36 --

Hagen Vision S01 2 adet kuş için gayet ferah alan sağlar. M01 biraz daha geniş evde S01 e göre daha çok yer kaplayacaktır. Arada 30-50 tl oynar. Ama imkan varsa M01 tabiki. Aradaki boyut farkı ne kadar az olsa da...

Özel mesaj atamıyorum mesaj sayım yeterli değil. Arkadaştan özür dileyerek burdan bir resim paylaşıyorum. Kendisinden tekrar özür dilerim. Kapıyın açında yukardaki beyaz şeyi çıkardım kafese tam oturuyor.
y2dyD9.jpg

Ben de özür diliyorum. Teşekkürler [MENTION=5932]Görkem[/MENTION] . Ben hagen in kendi yuvalığını alıp tel keseceğim sanırım.

hayırlı olsun güzel kafes :) yalnız ben alt bömeyi anlayamadım aydınlatırsanız sevinirim :)

yuvalığın altındaki bölümü kastediyosunuz sanırım. onu ben de anlayamadım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:43 -->-> Daha önceki mesaj 09:07 --

kafesi aldım. biraz önce firmayla görüştüm parayı gönderdim.siparişi aldılar. kafes elime ulaşınca ayrıntılı yazarım burdan.

Kafes geldi. Montajını dün gece yaptım. Bekledigimden daha büyük. Bir çift için oldukça ferah. Bence evde de gayet hoş durdu. Temizlik açısından da sanırım çok kolaylık olucak

adeje9ym.jpg
devu7a2e.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gayyet şık ve güzel bi kefes hayırlı olsun

merhaba azmi bey bu kafesle beraber içinde yemlik suluk ayaklık vs. neler geldiacaba

Geri