Karadeniz Pet

Kafes önerisi

messevim

Meraklı Üye
Çift muhabbet kuşum var. şu andaki kafes onlar için küçük geliyor, iki yemliği bir suluğu ve bir yuvalığı var, kafesin içine süs taksam kafeste kuşlar için yer kalmıyor. İnternetten almayı düşünüyorum biraz daha büyük olsun banyoluk falanda takacağım. Önerileriniz var mı ?

hagen vision m01 muhabbet kuşu kafesi öneriyorum biraz pahalıdır ama profesyonel bir kafestir kuşlarınızın çok rahat edeceğinden emin olabilirsiniz

hagen vision m01 muhabbet kuşu kafesi öneriyorum biraz pahalıdır ama profesyonel bir kafestir kuşlarınızın çok rahat edeceğinden emin olabilirsiniz

Kafes çok hoşuma gitti ama çok pahalı .:) param olsa dakka beklemeden alırdım. Bunun büyüklüğünde daha düşük bütçeli kafes öneriniz var mı ?

Aşağıdaki resimde görülen gibi bir kafes işinizi görecektir sanırım. Fiyatı da 30-40 tl civarlarında sanırım.

20140610_1957051.jpg

Son düzenleme:
80lik salma alin aradaki bolumu cikarin kuslariniz icinde ucar bile hemde 30 40 liradir

Aşağıdaki resimde görülen gibi bir kafes işinizi görecektir sanırım. Fiyatı da 30-40 tl civarlarında sanırım.

20140610_1957051.jpg

ben de kafes arayışındayım bu tarz kafeslere baktım. temizliği zor gibi geldi tepsi derin değil kulLandınız mı ya da kullanan var mı?

Şöyle birşey buldum ama daha sipariş vermedim bekliyorum
DSC_6204-600x400.jpg

ben de kafes arayışındayım bu tarz kafeslere baktım. temizliği zor gibi geldi tepsi derin değil kulLandınız mı ya da kullanan var mı?

Tel kafes değil ama box kafesimde aynı tavadan var bir zorluğunu görmedim temizlik açısından.

Geri