petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes Petek Önünde Sıkıntı Olurmu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve grafikerhane tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. grafikerhane

Arkadaşlar kuşlarımı petek önüne koydum bi sıkıntısı olurmu ? başka bir yere çekeyim mi

2. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kafes yüksekte olması her zaman iyidir göz hizasında bir yere asın aksi takdirme çiftleşmelerine mani olur alçakta duran kafes

3. grafikerhane

ama kafeste şuan yumurta var kuşlar yumurtadan çıkınca dinlendirmeye alıcam ve bir sorum daha olucak siz dinlendirmeye alınca kuşları birbirinden ayırıyormusunuz acaba

4. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Benimde petek önünde ama peteğin üstünden kafesin üzerine doğru bi örtü koyarsanız daha iyi olur çünkü dışardaki soğuk havaya maruz kalabilirler, bazı pencereler farketmiyoruz ama soğuk alabiliyor

5. Alican Kırcaali

Alican Kırcaali New Member

Beğenileri:
    0
    zeminde olmadığı sürece bir sey olmaz , hatta iyi gelebilir çünkü havalar soğuk biraz sıcak iyi gelir diye düsünüyorum , bende bazen petegin yanına koyuyorum seviniyor mubişim

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu petek yani