Karadeniz Pet

kafes secimi lutfen

34arda34

Meraklı Üye
hepsi güzel de biraz pahalılar gibi geldi bana :) tabiki rahatlık önemli :) 1 ya da 2 uygun bence

2 hoşuma gitti benimde onu tercih edebilirsin veya türkçe sitelerden daha ucuza kafeslere bakmanını öneririm.

aynen :) Adam avrupali € ile calisiyor varsin en iyisini alsin :) 2 numara fav.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adam Cenevre de yaşıyor dayı bende öyle düşündüm ama profile bakarsan Eleman zaten yurtdışında :)

Aynen Turk sitelerinden bakiyorum yari fiyatina ve cok cesit var en rahat ve kafese benzeyenler bunlar ve hagen vision onlari da Ben sevmiyorum bu arada sedece birinde kafesi ikiye ayirabiliyorum diger leri tek kafes o durumda kafami karistiriyo

O kadar skıntı olmaz bölünmesi. İleride katli alirsin ya da şimdiden öyle al

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3 numarali kafes 2 numarali kafes ten bir buyuk boy

2 numara güzelmiş. Amazon dan biz sipariş versek gelir mi acaba? Bilen var mı?

fiayatlar yüksek çok..sahibinden.com dan baktınızmı?

fiayatlar yüksek çok..sahibinden.com dan baktınızmı?

Arkadasim cenevrede yasiyorum sahibimden siparis veremm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:08 -->-> Daha önceki mesaj 17:06 --

Yok kafes için değil. Ben kafeslerimi kendim yapıyorum, Genel olarak Amazonda güzel şeyler var. sipariş etsek gelir mi diye merak ettim.

Yok kardes zannetmiyorum benim icnde sahibinden de cok guzel seyler var ama olmuyo

Arkadasim cenevrede yasiyorum sahibimden siparis veremm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:08 -->-> Daha önceki mesaj 17:06 --

Yok kardes zannetmiyorum benim icnde sahibinden de cok guzel seyler var ama olmuyo

Haklısın bir çok konuda herşey var elimizin altında.

Ben 1 numaraya gidiyorum kafesi ayirma ozelliginden dolayi yorumlarin % 90 2 numara diyo iyi sasirdim

1 numara bence

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hepsisde birbirinden güzelk ve genişlikte bu kafesleri Türkiyede bulmak imkansız bende çok aradım bu genişlikte olanlardan ama çok nadir bulunuyor burada oda dek gelirse..