Karadeniz Pet

Kafes Seçimi (üstü düz)

• Konbuyu başlatan onur3000
  • Başlangıç tarihi
O

onur3000

Guest
Merhaba,
bir hafta kadar önce evimizin balkonunda bir muhabbet kuşu buldum. Sahibini çok aradık ama bulamadık bir arkadaşım kafes aldım ama çok eski ve küçük. Kuşum üstü düz kafese alıştı üstüne çıkıp orda geziniyor oynuyor v.s. Bu sebeple üst kısmı düz kuşun çıkabileceği bir kafes alacağım. Bu konuda önerileriniz olursa sevineceğim. (internetten alacağım).

Alacağın kafes tellerinin pirinç ve yatay olması muhabbet kuşun için daha iyi olur. Alacağın zaman dikkat et bunlara

teşekkürler konu güncel

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:46 -->-> Daha önceki mesaj 13:11 --

güncellllllllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:28 -->-> Daha önceki mesaj 16:46 --

güncelllllllllllllllllllllllll

Yatay telli kafes almanızı tavsiye ederim. Muhabbet kuşları tırmanmayı sevdiğinden yatay telli olmalı. Şehir olarak belirtirseniz ve bütçe iyi olur.

Yatay telli kafes almanızı tavsiye ederim. Muhabbet kuşları tırmanmayı sevdiğinden yatay telli olmalı. Şehir olarak belirtirseniz ve bütçe iyi olur.
ıspartada yaşıyorum internetten alacağım bütçe kısıtlamam yok ama uygun fiyata iyi bir kafes istiyorum hagen vision s01 sıfır 150 tl buldum ama kuş kafesin üstüne tırmanarak çıkmayı çok seviyor bu kafesin üstü plastik bundan çıkamaz diye düşünüyorum ondan alamıyorum bir de yemlikleri diğer kafeslerden farklı kuş inip çıkarken zorlanıyor falan demişler forumda kafama takıldı açıkçası

Moderatör tarafında düzenlendi:
ıspartada yaşıyorum internetten alacağım bütçe kısıtlamam yok ama uygun fiyata iyi bir kafes istiyorum hagen vision s01 sıfır 150 tl buldum ama kuş kafesin üstüne tırmanarak çıkmayı çok seviyor bu kafesin üstü plastik bundan çıkamaz diye düşünüyorum ondan alamıyorum bir de yemlikleri diğer kafeslerden farklı kuş inip çıkarken zorlanıyor falan demişler forumda kafama takıldı açıkçası

http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/ilk-uretim-29556.html
Bu kafesi kullanıyorum ve memnunum. Fiyat 40 tl.

üstü düz bir kafes arıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:11 -->-> Daha önceki mesaj 16:57 --

güncellllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:25 -->-> Daha önceki mesaj 16:11 --

üstü düz yatay telli orta-geniş bir kafes kullanıp önerebilecek yok mu forumda ?