petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes Seçimi (üstü düz)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve onur3000 tarafından 23 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. onur3000

onur3000 Guest

Merhaba,
    bir hafta kadar önce evimizin balkonunda bir muhabbet kuşu buldum. Sahibini çok aradık ama bulamadık bir arkadaşım kafes aldım ama çok eski ve küçük. Kuşum üstü düz kafese alıştı üstüne çıkıp orda geziniyor oynuyor v.s. Bu sebeple üst kısmı düz kuşun çıkabileceği bir kafes alacağım. Bu konuda önerileriniz olursa sevineceğim. (internetten alacağım).

2. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    16
  3. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Alacağın kafes tellerinin pirinç ve yatay olması muhabbet kuşun için daha iyi olur. Alacağın zaman dikkat et bunlara

4. onur3000

onur3000 Guest

teşekkürler konu güncel

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:46 -->-> Daha önceki mesaj 13:11 --

güncellllllllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:28 -->-> Daha önceki mesaj 16:46 --

güncelllllllllllllllllllllllll

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Yatay telli kafes almanızı tavsiye ederim. Muhabbet kuşları tırmanmayı sevdiğinden yatay telli olmalı. Şehir olarak belirtirseniz ve bütçe iyi olur.

6. onur3000

onur3000 Guest

ıspartada yaşıyorum internetten alacağım bütçe kısıtlamam yok ama uygun fiyata iyi bir kafes istiyorum hagen vision s01 sıfır 150 tl buldum ama kuş kafesin üstüne tırmanarak çıkmayı çok seviyor bu kafesin üstü plastik bundan çıkamaz diye düşünüyorum ondan alamıyorum bir de yemlikleri diğer kafeslerden farklı kuş inip çıkarken zorlanıyor falan demişler forumda kafama takıldı açıkçası

#6 onur3000, 25 Kasım 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 25 Kasım 2014
  7. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/ilk-uretim-29556.html
    Bu kafesi kullanıyorum ve memnunum. Fiyat 40 tl.

8. onur3000

onur3000 Guest

üstü düz bir kafes arıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:11 -->-> Daha önceki mesaj 16:57 --

güncellllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:25 -->-> Daha önceki mesaj 16:11 --

üstü düz yatay telli orta-geniş bir kafes kullanıp önerebilecek yok mu forumda ?

Sayfayı Paylaş