Karadeniz Pet

Kafes Seçimi Yardım

Yavuz GEREKLİOĞLU

Emektar Üye
Resimdeki 4 kafesten birini almak istiyorum. Kafeslerden 3 numara olan boy:50 en:40 yükseklik:70 diğerleri ise benzer ölçülerde. Bunlar sanırım papağan kafesleri ama satıcı muhabbet kuşu için de uygun olduğunu tel aralarından kuşun çıkamayacağını söylüyor. Sizin de resimde göreceğiniz üzere tel aralıkları geniş sizce bu kafesler muhabbet kuşu için uygun mudur?

4gi177.png

kardesım bence 3 u al ben gordum papgan kafesınde besleyen bır sey olmuyor merak etme

kuşun belki tamamı çıkamaz ama kafasını sıkıştırabilir.kafesçi tabikide en büyüğünü satmak ister,o yüzden kuşun tehlikeye girmeyeceği bir kafes temin etmelisin

ustad olan okan abıdır benım yorumum onunkının yanında sıfır :D okan abıyı dınle

3 4 Bence :D

Kesinlikle çifthane öneririm hem ucuz hem de daha rahat ediyorlar.Yükseklik değilde yatay olarak büyük kafes al.Tek kuşu çifthane de besliyorum.Hayvan gayet rahat hareket ediyor.

Okan Bey bu kafesler anladığım kadarıyla uygun değil.Bana Hagen ,İmac harici (150Tlmax civarı)yatay telli,tel aralığı12mm büyük bir kafes linki önerebilir misiniz?

ustad olan okan abıdır benım yorumum onunkının yanında sıfır :D okan abıyı dınle

arkadaşlar benimde bilgilerim sizin kadar ama biraz mantık yürüterek biraz googleden araştırarak,azıcıkta görüşlük geçirmişlik diyelim.öyle sıfırlı alan demezsek çok süper olacak,herkes herşeyi bilecek diye bişey yok

Cakir Bey çifthane alayım dedim araştırdım hepsi dikey telli yatay telli bulsam hemen alacağım.Fiyatları da hesaplı.

arkadaşlar benimde bilgilerim sizin kadar ama biraz mantık yürüterek biraz googleden araştırarak,azıcıkta görüşlük geçirmişlik diyelim.öyle sıfırlı alan demezsek çok süper olacak,herkes herşeyi bilecek diye bişey yok

haklısn okan abıde gormus gecırmıs olarak daha tecrubelı ve bılgılısın :D:)

Bencede cifthane al dikey telli olmasì cok onemli degil ayakları tırmanırken biraz kayıyo ama o nunda pek onemi yok.bende cifthanede tek kus besliyorum gayet mutlu bi saga zıplıyo bi sola :)

Okan Bey kafesi çok beğendim ama insan okudukça bilgi sahibi oluyor bilgi sahibi oldukça da birşeye karar vermesi zor oluyor.Bu kafes boyalı kuşa zarar verir mi yani pirinç mi almalı?Ukalalık olarak almayın lütfen.

Okan Bey kafesi çok beğendim ama insan okudukça bilgi sahibi oluyor bilgi sahibi oldukça da birşeye karar vermesi zor oluyor.Bu kafes boyalı kuşa zarar verir mi yani pirinç mi almalı?Ukalalık olarak almayın lütfen.

dostum genelde iyi kafeslere fırın boya atılıyor ve kuşlar kemiremiyor,evinde rutubet yoksa sıkıntıda yok.pirinç kafeslerde kararma yapıyor.tabikide herşeyi öğrenip doğrusuna siz karar verecekseniz.eğer bütçeniz yeterli ise HAGEN kafes derim

1 kafes yanılmıyosam kanarya için öbürleri üretim yapıcaksan uygun olmaz çifthane salma al derim 2,3,4 kafeslerin aralıkları fazla kuş kendini boğabilir 30 veya40 liraya salmalar var en lemesine geniş olanlar daha mantıklı şahsi görüşüm..

bende çifthane aldım 70 cm uzunluğunda fiyatı 60 tl acil olduğu için pethsoptan aldım normalde internette 30-35 tl arası kargo ücreti 6 tl.....

buda sahibinden.com da fiyatı:35 tl
159670393bjb.jpg

Geri