Karadeniz Pet

Kafes Seçimi Yardım

Güzel kafesmiş fiyatı da bayağı uygun.

emin beyin kafesi çok güzel tam üretime uygun ben de 10 adet vardı bu kafesten cok güzel yavru alabılıyorsun.ev de üretim yaptığım için çok pisleniyordu box dolaba gectım şimdi kullanmıyorum ama bu kafesten al derim

bende çifthane aldım 70 cm uzunluğunda fiyatı 60 tl acil olduğu için pethsoptan aldım normalde internette 30-35 tl arası kargo ücreti 6 tl.....

buda sahibinden.com da fiyatı:35 tl
159670393bjb.jpg

kafes çok iyi fakat yuvalık daha iyi olabirmiş çam yuvalık yada plastik folluklu yuvalık kulanılsa daha mı iyi olurdu. kuşlarınız nerede

Al bir çifthane ilk hobiye başlıyorsan veya başlıyacaksan yavrularım olsun diyorsan ilk çifthane öneririm .

kafes çok iyi fakat yuvalık daha iyi olabirmiş çam yuvalık yada plastik folluklu yuvalık kulanılsa daha mı iyi olurdu. kuşlarınız nerede

yuvalığı özel yaptırdım marangoz arakdaşıma ladin ağaçtan çam türü hafif bi ağaç...
kuşlara gelince üst resimdeki kafeste sol yemliğin içerisinde dişide kuluçkada...

KZy7k3.jpg

e7GkMY.jpg

Emin Bey'in kafesini ben de beğendim ama muhabbet kuşu için yatay telli kafes kullanın deniyor.Herne hikmetse salma kafes ya da çifthaneler hep dikey telli üretiliyor(nedenini de merak ettim doğrusu).
Herneyse dikey tel de sorun olmaz diyorsanız(kuşa rahatsızlık veren bir durum olsun istemem)bu kafesten alayım mı?

İzmir de yiğit kafes var orada yatay telli çifthane var ama ben sana dikey olan sürgülü çifthane yi öneririm.İsteğe göre alt ızgara da alırsın...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:13 -->-> Daha önceki mesaj 00:13 --

ptt kapıda ödeme alırsın.

üreticiler yatay telde yapabilirler sahibinden de telefonları var iletişime geçersen yardımcı olurlar belki...genelde hep dikey bende hiç yatay görmedim.

maşallah güzel kuşlar yuvalığın içinin fotoğrafı var mı acaba ladin çam türü iğne yapraklı parazit oluşumunu engel olan güzel bi ağaçtır ben yuvalığın klasik olmayışı çatılı oluşu için söyledim kafese monte etmek zor olur yanlarda boşluk olur vs. için ama güzel olmuş .kaça yaptırdınız acaba

maşallah güzel kuşlar yuvalığın içinin fotoğrafı var mı acaba ladin çam türü iğne yapraklı parazit oluşumunu engel olan güzel bi ağaçtır ben yuvalığın klasik olmayışı çatılı oluşu için söyledim kafese monte etmek zor olur yanlarda boşluk olur vs. için ama güzel olmuş .kaça yaptırdınız acaba

teşekkürler..arkadaşım hediye yaptı yapım resimleri burada
http://www.muhabbetkusu.com.tr/uretimhane-resimleri/yaptigimiz-yuvalik-16987.html

merak ediyorsanız içinide çekerim biraz geniş büyük yaptırdım içerisinde kuşun rahat olması için....
çatı çıktısı var evet pek sorun çıkartmadı ama çıkıntılar alınsa daha iyi oturur..yalnız gerçekten zahmetli iş beraber bayağı uğraştık.

Cakır Bey az önce Yiğit Kafesi'in sayfasını inceledim.Tam aradığım yer.Dikey teli neden özellikle tavsiye ettiniz ne gibi avantajları olur?Bir de Yiğit Kafes perakende satışlar var mı?Teşekkürler.

İzmir de yiğit kafes var orada yatay telli çifthane var ama ben sana dikey olan sürgülü çifthane yi öneririm.İsteğe göre alt ızgara da alırsın...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:13 -->-> Daha önceki mesaj 00:13 --

ptt kapıda ödeme alırsın.

Kargo hasarlı ürünlerde hiç bir sorumluluk kabul etmemekte yani satıcıdan değiştirme gibi birşey söz konusu değil o yigitkafes de . Alırken ona göre alın kargo ile gelirken hasar olursa hiç bir sorumluluk kabul etmemekteler. Ürünüm hasarlıymış tutanak tutturayım felan işi yok yani.

Bak arkadaşım bende daha önce araştırdım satış sorumlusunu arıyorsun istediklerini söylüyorsun aynı gün kargoya veriyorlar.Tavalı olduğundan dikey telli istedim, temizlemesi çok kolay kafesi alırsan eğer anlarsın.Kafese göre ızgara da yapıyorlar.Hayvanın ayakları pislenmiyor.Tek benim beğenmediğim tarafı hayvana zarar vereceğini düşündüğüm yaylar oldu onlarıda elektrik bantıyla kapattım.Sorun ortadan kalktı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:53 -->-> Daha önceki mesaj 00:51 --

Ben yuvalıkta aldım hiç hasarlı gelmedi.

Bak arkadaşım bende daha önce araştırdım satış sorumlusunu arıyorsun istediklerini söylüyorsun aynı gün kargoya veriyorlar.Tavalı olduğundan dikey telli istedim, temizlemesi çok kolay kafesi alırsan eğer anlarsın.Kafese göre ızgara da yapıyorlar.Hayvanın ayakları pislenmiyor.Tek benim beğenmediğim tarafı hayvana zarar vereceğini düşündüğüm yaylar oldu onlarıda elektrik bantıyla kapattım.Sorun ortadan kalktı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:53 -->-> Daha önceki mesaj 00:51 --

Ben yuvalıkta aldım hiç hasarlı gelmedi.

Ben yatay telli "ızgaralı 80'lik çifthane" modelini sipariş edeceğim.Umarım yaparlar.Sizce iyi bir seçim mi?Teşekkürler.

Son düzenleme:
Geri