Karadeniz Pet

kafes seçimi yardım

Rosemly

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar benim 2 kuşum var şuanki kafesleri çok paslı onlara yeni güzel bir kafes almayı düşünüyorum bir kaç gündür araştırıyorum bazı konularda seba kafes i önerdiğinizi gördüm dün bir tanesini gerçekten beğenip almayı düşünüyordum fakat kafes kapıları hakkında pek bilgi vermemişlerdi iletişime geçip mesaj attım ama geri dönmediler. biraz sinirlendim tabi bu olaya ama yinede aklım o kafeslerde kaldı.
beğendiğim kafes bu ;
http://www.sebakafes.com/index.php?sayfa=urun&urun=11

şuanki paslı eski kafese göre birazcık daha büyük. zaten benim için önemli olan rahatca içinde dolaşabilmeleri ve iki kapılı kafes olması. içinde yemek ve uyumak dışında pek durmuyorlar gerçi :D sizinde önerebileceğiniz var mı? ve ya bu linkteki ürün hakkında bilgi verebilirmisiniz sürgülü kapısı var mı iki kapılı mı vs. şimdiden teşekkürler.

Resimden görüldüğü kadarıyla bir servis kapısı(giyotin kapı) bir de yuvalık kapısı var. İstediğiniz gibi iki kapılı kafes.

teşekkürler uğur bey ben farkedememiştim.

kahraman bey benimde o tasarım ve büyüklük olarak hoşuma gitti fakat kapıları sanırım istediğim gibi değil. ben sürekli açık kalsın istedikleri zaman girip çıkabilsinler istiyorum. :)

teşekkürler uğur bey ben farkedememiştim.

kahraman bey benimde o tasarım ve büyüklük olarak hoşuma gitti fakat kapıları sanırım istediğim gibi değil. ben sürekli açık kalsın istedikleri zaman girip çıkabilsinler istiyorum. :)
kafesleri sabitlemek sizin elinizde olan birşey :) orta kapısı yaylı diğerleri sürgülü zaten açıp herhangi birşey le sabitleye bilirisiniz. tabi karar ve zevk sizin tercih sunmak tavsiyede bulunmak bizden :)

kafesleri sabitlemek sizin elinizde olan birşey :) orta kapısı yaylı diğerleri sürgülü zaten açıp herhangi birşey le sabitleye bilirisiniz. tabi karar ve zevk sizin tercih sunmak tavsiyede bulunmak bizden :)
sürgülü olduğunu bilmiyordum o zaman gerçekten güzel. peki acaba kargo fiyatı hakkında bir bilginiz var mı ?

sürgülü olduğunu bilmiyordum o zaman gerçekten güzel. peki acaba kargo fiyatı hakkında bir bilginiz var mı ?
firmanın kargo firması ile anlaşmasını bilme şansım yok maalesef :)