petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes seçimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Yavuz GEREKLİOĞLU tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşu besleyeceğim.İlk iş olarak biraz bilgi edindim ve kafes almaya karar verdim.Araştırmalarım sonucunda mümkün olduğunca yüksek,geniş,uzun yani alabileceğinizin en büyüğü kafesi alın diyorlar.Sizce uzunluk ,en,yükseklik ne büyüklükte kafes almalıyım? Teşekkürler.

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    üretim için mi? tek mi çift mi besleyeceksiniz?

3. Samet Çağlar
    Gizli

Para sorunun sonra Hagen Vision S1

4. DEMİRTAŞ aosman
    Gizli

hagen al keyfine bak kardeşim

5. Yavuz GEREKLİOĞLU

Beğenileri:
    0
    Ben ilk olarak tek erkek yavru almayı düşünüyorum konuşsun diye doğru mu yapıyorum onu da bilmiyorum.Çünkü gündüz işte olacağım annem ilgilenir,işten gelince de ben ilgilenirim.Eğer bu durumda tek almam hayvana eziyet olacaksa ben çift almaya da razıyım yeterki kuş rahat etsin.
    Hayvanlarla aram iyi discus besliyorum.Muhabbet kuşu renkleri güzelliği beni çok etkiledi bakalım beslemek kısmet olursa hayatımda ona da yer vereceğim.
    Konu koptu ilk olarak tek,sonra dişi eş,çok sonra belki yavru.Teşekkürederim.

6. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    olabildiğince geniş bir kafes bak hayvan rahat ediyor hemde oyuncak vs takmakta sıkıntı yaşamıyorsun

7. Yavuz GEREKLİOĞLU

Beğenileri:
    0
    Ben Hagen ,İmac araştırdım iyi ama pahalı kafesler.
    Yatay telli olan Dayang 52 uzunluk 41 en 71 yükseklik papağan eğitim kafesi diye geçiyor bu uygun mu?Tel arası mesafe sanki 1,5cm den fazla.
    Bir de ölçüsü yok mu bu işin tavsiyeler güzel ama net cevaplar yok.Demek istediğim 2 kuş rahat bir şekilde yaşaması için gerekli olan kafesin uzunluğu eni ve boyu ne olmalı?Teşekkürler.

8. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    60cm lik çifthaneler var onlar 2 kuş için oldukça geniş, fiyat olarak da hagene göre gayet makul.

Sayfayı Paylaş