petshop

kafes seçimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve burakm88 tarafından 20 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. burakm88

burakm88 New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar eşimle birlikte bu hobiye başlamayakarar verdik ancak halaa araştırma aşamasındayım 1 çift muhabbet kuşu almak istiyoruz ancak uygun kafes ölçüsünde anlaşamıyoruz bir türlü hanım tüyü az dökülür diye hagen markasını istiyor ben farklı :) bu konuda tavsiyelerinizi bekliyoruz ben hagen s01 modelin bir çift için uygun olabileceğini düşünüyoruz sizler ne dersiniz...

2. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    İstanbul
    bencede uygun olur o model çok kolaylık sağlar üreticiye bende 1 tane kuş var ama ileride kızışmaya başlayınca hem kafesi değşitrcem hemde bir kuş alıcam bakalım söylediğin kafes ideal bana kalırsa ama üstadlar var sayfada onlar daha iyi bişeyler derler :)

3. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    bir çift için ugun bencede çifthane hobi amaçlı kullanıma uygun değil en yisi hagen bence de

#3 Mustafa DURAN, 20 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 20 Ağustos 2014
  4. burakm88

burakm88 New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim amacım üretim değil zaten hobiamaçlıyım bu kafes bnm de kafama yatıyor 1 erkek 2 kişi almak istiyorum bu kafese bakalım hayırlısı olmadı biraz fark verip s02 modelini alıcam...

Sayfayı Paylaş