petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafes seçimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve burakm88 tarafından 20 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. burakm88

burakm88 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar eşimle birlikte bu hobiye başlamayakarar verdik ancak halaa araştırma aşamasındayım 1 çift muhabbet kuşu almak istiyoruz ancak uygun kafes ölçüsünde anlaşamıyoruz bir türlü hanım tüyü az dökülür diye hagen markasını istiyor ben farklı :) bu konuda tavsiyelerinizi bekliyoruz ben hagen s01 modelin bir çift için uygun olabileceğini düşünüyoruz sizler ne dersiniz...

2. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member

Beğenileri:
    0
    bencede uygun olur o model çok kolaylık sağlar üreticiye bende 1 tane kuş var ama ileride kızışmaya başlayınca hem kafesi değşitrcem hemde bir kuş alıcam bakalım söylediğin kafes ideal bana kalırsa ama üstadlar var sayfada onlar daha iyi bişeyler derler :)

3. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member

Beğenileri:
    0
    bir çift için ugun bencede çifthane hobi amaçlı kullanıma uygun değil en yisi hagen bence de

#3 Mustafa DURAN, 20 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 20 Ağustos 2014
  4. burakm88

burakm88 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim amacım üretim değil zaten hobiamaçlıyım bu kafes bnm de kafama yatıyor 1 erkek 2 kişi almak istiyorum bu kafese bakalım hayırlısı olmadı biraz fark verip s02 modelini alıcam...

Sayfayı Paylaş