petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes Seçimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emrecevik1981 tarafından 17 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. emrecevik1981
    Gizli

Arkadaşlar merhaba. 10 gün önce muhabbet kuşu aldık. Aldığımız kafes çok dandik çıktı. Hagen Vision m12 almayı düşünüyorum. Ileride yavruluk kurarız veya başka kuşlara geçeriz diye. Ilk etapta kafesi tek kat kullansam tek kuş için büyük olur mu? Büyük olması daha mı iyi olur? Aksi taktirde S01 alacağım.

2. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    İleriye donuk planiniz varsa ona gore alin m12 alin derim tek kat sorun yaratmaz ne guzel genis genis takilir

3. emrecevik1981
    Gizli

Plan yok aslında ama fiyat olarak arada çok fark yok. Hobi işini iyi bilirim. Hep daha fazlası istenir. Az bir ek masrafla uzun yıllar devam etmek güzel. Büyük olması sorun olmadığına göre sanırım m12 ideal.

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    büyük kafes ihtiyaca göre daraltılabilir
    ama küçük kafes büyültülmez

5. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    s01 varken m02 aldım. Tek katını kullanıyorum. Çift tarafta da kapılar var. Allah korusun kafese birşey olsa tekrar aynısını alırım.

Sayfayı Paylaş