Karadeniz Pet

Kafes seçimi

Üretim için gayet uygun. Geniş ve kullanışlı.

Ben 2 katlı kullanıyorum tavsiye ederim. Oldukça geniş kuşların rahat edebileceği bir kafes.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alt tabani biraz genis oldugu icin evde heryere koyamiyorsun. Onun haricinde gayet guzel

[MENTION=17438]Levent BEDENLİ[/MENTION]
Merhaba bu kafes 5 adet üst üste geçmeli kullanılır mı yani devrilme gibi şeyler olur mu?Teşekkürler.

Merhaba. Şuan 2 katlı olanını iki haftadır kullaniyorum üzerine diğer katları da eklesem devrilme olacağını düşünmüyorum . kafesleri tel kalınlığı sağlam ve ağırlığı var. rahatlıkla kullanabilirsiniz bence.

ilgili kafeslerden 3 adet satın almıştım. birbirleri üstüne geçtikten sonra alt köşelerden de tel ile bağlayıp sağlamlaştırdım. 4-5 taneyi güvenle birleştirebilirsiniz. ancak yüksekliğin vereceği dengesizliği göz önünde bulundurarak duvara da sabitlemenizi öneririm.

Merhaba. Şuan 2 katlı olanını iki haftadır kullaniyorum üzerine diğer katları da eklesem devrilme olacağını düşünmüyorum . kafesleri tel kalınlığı sağlam ve ağırlığı var. rahatlıkla kullanabilirsiniz bence.

ilgili kafeslerden 3 adet satın almıştım. birbirleri üstüne geçtikten sonra alt köşelerden de tel ile bağlayıp sağlamlaştırdım. 4-5 taneyi güvenle birleştirebilirsiniz. ancak yüksekliğin vereceği dengesizliği göz önünde bulundurarak duvara da sabitlemenizi öneririm.

[MENTION=17438]Levent BEDENLİ[/MENTION]
Merhaba bu kafes 5 adet üst üste geçmeli kullanılır mı yani devrilme gibi şeyler olur mu?Teşekkürler.

Alt tabani biraz genis oldugu icin evde heryere koyamiyorsun. Onun haricinde gayet guzel

Ben 2 katlı kullanıyorum tavsiye ederim. Oldukça geniş kuşların rahat edebileceği bir kafes.

Üretim için gayet uygun. Geniş ve kullanışlı.

Peki kafeslerde alt ızgara bulunuyor mu? genelde bulunmuyormuş bir sıkıntı olur mu?

Istege göre veriliyor, ben kafeslerin hic birinde
alt izgara kullanmıyorum. Alt izgaranin temizlenmesi zor.
baya yeşillik veriyorum kuşlara, izgara olunca dogru düzgün
yiyemiyirlar

Ben Feshane etkinliğinden almıştım.
izmirli birisi satiyordu. forumdan da Antepli biri satiyor.
Forumdan malzeme satışı kismindan bulabilirsiniz.

Bence minimum bu ölçülerde olmalı çift kuş için bir kafesin.
Daha geniş olanlardan alma şansınız varsa daha iyi olur.
Benim her bir kat 65cm eninde kuşlar çok rahat uçuyorlar içinde sağlık açısından kafeste önemli.