Karadeniz Pet

Kafes Seçimi

Yüksel BULUT

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar merhabalar.Yavruların çıkmasına az bir zaman kaldı.
Şuanda eşler haricinde yedek bir kafesim yok.Kafes almak istiyorum depom geniş.
Salma veya Katlı arasında kararsız kaldım.Öyle pahalı birşey olmasına gerek yok.
Katlılarda 80-90 lira arası,Çifthane salmada ise 40-45 lira arası olması kafidir.
Zaten üretim için alacağım genişliği 40 cm altında olmasın yeter.
Acaba Çifthane salmamı alsam,Yoksa 5 katlı tel kafesmi alsam.
Eğer alacağım bir adres varsa yazarsanız sevinirim.Teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:48 -->-> Daha önceki mesaj 23:07 --

Katlı kafes alırsam şayet Heryeri tel olanımı yoksa box pvcmi önerirsiniz?

Katlı kafes almak daha iyi olur. Tel kafes için seba kafes e box kafes için bst kafese bakabilirsiniz. Box kafes tel kafese göre daha maliyetlidir. Dediğiniz bütçe aralığında tel kafes alınabilir ancak.

Bence katlı tel kafeslerden alın şimdiden hayırlı olsun

eğer katlı istiyorsanız ve bütçeniz kısıtlıysa uygun boyutlarda eski bir kitaplık alıp ön tel ve ızgara ile onu katlı box kafese çevirevilirsiniz. ben kendi katlı kafesimi yaptımi led ışıklandırma dahil (kitaplık ve adaptör bende vardı) 45 lira verdim.

Ön telin fiyatı 12 lira 4 ile çarptığımız zaman 48 lira yapıyo.Alt ızgarada tanesi 10 liradan 40 lira yapıyo.Toplam 88 lira kargo masrafı felan 100 lirayı bulacaktır.Depomda boş raf çok :).Varsa uygun malzeme satan biyer yardımcı olursanız sevinirim.

Ön telin fiyatı 12 lira 4 ile çarptığımız zaman 48 lira yapıyo.Alt ızgarada tanesi 10 liradan 40 lira yapıyo.Toplam 88 lira kargo masrafı felan 100 lirayı bulacaktır.Depomda boş raf çok :).Varsa uygun malzeme satan biyer yardımcı olursanız sevinirim.

Elinizde bulunan rafların derinlik ve yükseklikleri standart öntel ve tavalar uygun olmaz ise özel ölçülerde malzeme yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.Bu da maliyeti artırır. Karar verirken öntel/tava ölçülerini inceleyerek size uygun olup olmadıklarına bakın.
Ön Teller - Klas KafesKlas Kafes
Bst Kafes
STANBUL KAFES.COM - PVC KAFES VE PVC SALMA MODELLER, MALATTAN SATI..
http://www.tuanapvckafes.com/

Yardımlarınız için teşekkür ederim.Birde başka bir sorum olacaktı ayrı bir konu açmayalım.Üretimde veya bakımda Olmazsa olmazımız vitamin ve sağlık için hangi ürünleri kullanmalıyız.

Son düzenleme: