petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes secimi.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail GÜLPINAR tarafından 31 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
  2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

sadece çifletirmek için alcaksan bu kafes uygundur.

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

bencede bu iyi,çünki hepimiz bir kuş alarak başlıyoruz ve küçük kafes alıyoruz.sonrada çift yapalım diyoruz kafes küçük geliyor.tekrardan masraf

4. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Masraf felan önemli degilde kuşun rahat edip mutlu olacagı bir kafes olsun istiyorum cifthanenin tellerinin dik olması kafamı karıştırıyor zararı olurmu diye.

5. Burak Boyacı

bence cifthane al ama yatay telli al çünkü muhabbet kuşları cambaz kuşlardır yani hata yapıp dikey alma.

6. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    bende yeni sipariş verdim aşağıdaki kafesi yarın gelicek buradan naturbird kafeslerine bakabilirsin uygun fiyatlı bol taksit seçenekli
    60X36X43 ölçülerinde

7. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Yatay telli cifthane bulmak biraz zor bulamadım bende dikey telli sipariş verdim yarın kargodan alicam resimdeki cifthaneyi. Ama dikey tel kuş icin zararlı ise kulanmam sizce kullanmalımıyım.

8. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    hiç bir zararı olmaz kafes kafestir.sadece muhabbetler tırmanmayı sever,kuşlar yatsın kalksın dua etsin.bizim gibi sahipleri var.millet paslı kafeslerde besliyor senelerce

9. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Güncel....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:20 --

Güncelll..

Sayfayı Paylaş