Karadeniz Pet

Kafes secimi.

İsmail GÜLPINAR

Meraklı Üye
u3bwn.jpg

sadece çifletirmek için alcaksan bu kafes uygundur.

Masraf felan önemli degilde kuşun rahat edip mutlu olacagı bir kafes olsun istiyorum cifthanenin tellerinin dik olması kafamı karıştırıyor zararı olurmu diye.

Masraf felan önemli degilde kuşun rahat edip mutlu olacagı bir kafes olsun istiyorum cifthanenin tellerinin dik olması kafamı karıştırıyor zararı olurmu diye.
bence cifthane al ama yatay telli al çünkü muhabbet kuşları cambaz kuşlardır yani hata yapıp dikey alma.

bende yeni sipariş verdim aşağıdaki kafesi yarın gelicek buradan naturbird kafeslerine bakabilirsin uygun fiyatlı bol taksit seçenekli
cache_500_1__i_9939187_MNH.jpg

60X36X43 ölçülerinde

Yatay telli cifthane bulmak biraz zor bulamadım bende dikey telli sipariş verdim yarın kargodan alicam resimdeki cifthaneyi. Ama dikey tel kuş icin zararlı ise kulanmam sizce kullanmalımıyım.

hiç bir zararı olmaz kafes kafestir.sadece muhabbetler tırmanmayı sever,kuşlar yatsın kalksın dua etsin.bizim gibi sahipleri var.millet paslı kafeslerde besliyor senelerce

Güncel....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:20 --

Güncelll..

Geri