Karadeniz Pet

Kafes sistemim L02

• Konbuyu başlatan oem
  • Başlangıç tarihi
O

oem

Guest
Bir tek kuş eksik :) kalan malzemeler daha kargoda gelemedi o yüzden kuş alamıyorum daha..
tc7qt.jpg

tc7q2.jpg

Plastik tüneklerin yerine tahta tünek daha sağlıklı olur. Hocam kafesi nerden aldınız link falan varmı baya güzel duruyor yuvalık yeri varmı ?

hocam gıttıgıdıyordan aldım hagen L02 yazınca cıkar..tahta aldım zaten fakat kargocu sagolsun yarına bırakmıs :D , kafes 280 tl hocam ,bu kafeslerın yuvalıkları satılır hocam,aynı suluk gıbı..yıllardır kullanırım cok memnunum..hagen vısıon yuvalık dersenız cıkar ınternette ..mavı olanda banyolugu..işin komiği tek kus bakıcam burada :D :D

Baya tuzlu geldi hocam bana iyi günlerde kullan. Çift kuş al daha iyi olur.

Harika tek kelimeyle. Kuşunuz çok şanslı olacak. :D

Çok güzel hazırlamışsınız ama biraz tuzlu gibi geldi

Çok güzel hazırlamışsınız ama biraz tuzlu gibi geldi
teşekkür ederim,pet bakarken asla tuzluluk tatlılık aramam,en iyisi neyse onu hakettiğini düşünürüm..zaten kaç yıl yaşıyorlar şunun şurasında..ev ortağıma iyi bakmak hoşuma gidiyor :)

İmkanı olan alabilir güzel kafes hayırlı olsun.

yedek parçası zor bulunabilen bulunduğunda astarı yüzünden pahalı olan güzel bir kafes

hayırlı olsun

Yerinde olsam papağan beslerdim. Bu kafes tek bakılacak muhabbet kuşu için çok büyük kuş bu kafese girirse sana alışması bile çok zor dışarı çıkmakta istemez zaten yeterince geniş bi yeri var çok uğraşırsın o kuşu evcilleştirip dışarı çıkarmak için

Yerinde olsam papağan beslerdim. Bu kafes tek bakılacak muhabbet kuşu için çok büyük kuş bu kafese girirse sana alışması bile çok zor dışarı çıkmakta istemez zaten yeterince geniş bi yeri var çok uğraşırsın o kuşu evcilleştirip dışarı çıkarmak için
kenan hocam papağan da besledim zaten daha önce uzun yıllar,herşeyin bir artısı bir eksisi var ne yazık ki...papağan tez yazdığım için çok ses çıkarıyor ve teze odaklanamıyorum..muhabbet sesi biraz daha kısık olduğu için rahat oluyor..alışması için uğraşıcam artık inş alışır :)

yedek parçası zor bulunabilen bulunduğunda astarı yüzünden pahalı olan güzel bir kafes

hayırlı olsun
hangi yedek parçası zor bulunuyor acaba?5 yıl boyunca kafeste tellerinde vb ekipmanlarında bir sararma renk atımı pas vb görmedim..ben muhabbet bakan hobıcı arkadaslara da ımkanı dogrultusunda hagen s01 onerıyorum..hagen kullanan baska kafese bakamıyor ne yazık kı hastalık gıbı bırsey :) benım ıcın tek eksı yanı parçaları suluk yemlık yuvalık vsvs hep orıjınal markasındakılerın uyması onlarında Türkiye'de pahalı olması..oda cok sık bozulan bırsey olmadıgı ıcın dert degıl acıkcası ..5 yılda 1 parça değişimi yapmadan kullanan bir çok kişi var..

kenan hocam papağan da besledim zaten daha önce uzun yıllar,herşeyin bir artısı bir eksisi var ne yazık ki...papağan tez yazdığım için çok ses çıkarıyor ve teze odaklanamıyorum..muhabbet sesi biraz daha kısık olduğu için rahat oluyor..alışması için uğraşıcam artık inş alışır :)[/QUOT

Sen bilirsin kardeş benden söylemesi :) Bari 1 1.5 aylık yavru erkek alda kendine alıştır başka türlü zor

Gözün gibide baksan ömrü bittiyse bitmiştir, bu sadece bunun için değil herşey için geçerli.

vatandaşın biri yan kapak arıyor halada arıyor :D ebay da var. var ama getirtsinde göreyim :D

http://p1308.hizliresim.com/1d/c/rc8sd.jpg

hocam kuş çok şanslı.tek başına sarayda yaşayacak