Karadeniz Pet

Kafes sistemim L02

• Konbuyu başlatan oem
  • Başlangıç tarihi
Sarayın şehzadesi gelmiş anlaşılan. :) Hayırlı olsun.

teşekkürler baya ufak daha :D ve tünekte öylece duruyor 1.5 saattir :D

Daha o alışma aşamasında. Şu 1-2 hafta yem az yer, su içtiğini bile belki görmezsiniz, telaşa kapılırsınız ''Bu kuşun neyi var?'' soruları kafanızı kurcalar fakat alıştıktan sonra da susturamazsınız. :) Çok tatlı ve temiz bakılmış bir kuş. Adını ne koyacaksınız? :D

Daha o alışma aşamasında. Şu 1-2 hafta yem az yer, su içtiğini bile belki görmezsiniz, telaşa kapılırsınız ''Bu kuşun neyi var?'' soruları kafanızı kurcalar fakat alıştıktan sonra da susturamazsınız. :) Çok tatlı ve temiz bakılmış bir kuş. Adını ne koyacaksınız? :D
papağanlarada isimi pek kolay bulamadık varsa sizin aklınızda bir isim lütfen söyleyin :D bana kalsa boncuk dan ileriye gidemeyecek :D

papağanlarada isimi pek kolay bulamadık varsa sizin aklınızda bir isim lütfen söyleyin :D bana kalsa boncuk dan ileriye gidemeyecek :D

Sen bana hiç bakma bende garip isimler ve mitoloji hayranı olduğum için mitolojik isimler mevcut. :D Ama yavru kuşlarım olursa Ron, Lord, Zeus koyabilirim. :D Köpek isimleri gibi ama. :D

hocam gıttıgıdıyordan aldım hagen L02 yazınca cıkar..tahta aldım zaten fakat kargocu sagolsun yarına bırakmıs :D , kafes 280 tl hocam ,bu kafeslerın yuvalıkları satılır hocam,aynı suluk gıbı..yıllardır kullanırım cok memnunum..hagen vısıon yuvalık dersenız cıkar ınternette ..mavı olanda banyolugu..işin komiği tek kus bakıcam burada :D :D

Mubişe Saray almışsın kafes değil :D :D :D Hayırlı olsun şimdiden:)

kafeste kuşta çok güzel bende hagen kullanıyorum kullandığım en iyi kafes ayrıca nette yedek parça çok ve ucuz.

Bu l2 nin dezavantajı kus hep ustte duruyor alta inmiyor.ve ustte durdugu icinde hemen alttaki tünekleri pisletiyor.yani umarim zorlanmazsn oguzcugum ama umarim pisman olmazsın.alta tunek takma bence gercekten cok pisletiyorlar.

süper bir 10 tane muhabbet kuş rahat gezinir bu kafesde :D

kuşun hayırlı olsun sağlıklı olsun.sen tünekte öyle duruyor diyorsun 1.5 saatir.bizim kuşlar normal kafeste o kadar duruyor,sen soktun kuşu saraya :)