petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafes sorunu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve /kimya/ tarafından 11 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar şimdi de kafes derdi çıktı. elimde 3-4 tane kafes var ama evin içinde bir sürü kafes olmuyor. aynı kafeste 5 tane yavru var ancak sürekli kanat çırpıp uçmak istiyorlar kafeste küçük geliyor galiba. elimde kafes varken yeni kafes almakta pek içime sinmiyor ama bu salma kafeslerden düşünmeye başladım. ama fiyatları ve boyutları konusunda fikir istiyorum. ya da mevcut kafesimde 5 inin de durmasında bir sıkıntı olmazsa düşünmicem de. kafesin genişliği 35 yüksekliği 40 cm kadar.

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Çifthane mi demek istediniz?

3. Hüseyin EMMİLER

Beğenileri:
    0
    Aynı model 2tane kafesiniz varsa ikisini birleştirerek çifthane gibi büyük olabilir

4. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    çifthane mi salma mı ne deniyor bilmiyorum bütün yavruları koyabilceğim genişçe bir şey.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:03 -->-> Daha önceki mesaj 19:02 --

maalesef hepsi farklı yüksekliklerde.

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Izmirde standart boy 35 40 tl.

6. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Yavrular için birax büyük kafes kullanmak iyi oluyor
    çok hareketli oluyorlar.
    Ben cifthane kullanıyorum, tavsiye ederim.

7. /kimya/

/kimya/ Member

Beğenileri:
    0
    evet bende hem onların rahatı için hem de evin içinde olunca bi kaç kafes uygun olmuyor. ismini tam bilmiyorum çifthane ya da salma uzun büyük olandan 5-6 yavruyu koymak için istiyorum.

peki arkadaşlar tavsiye edebliceğiniz bir yer bir site var mı böyle bir kafes alabileceğim ? fiyatı da uygun olması lazım:confused:

Sayfayı Paylaş