petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafes sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve batuplt19 tarafından 18 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. batuplt19
    Gizli

batuplt19 Guest

Dün bi yumurta elde ettim kafese toz talaş koydum dişi kafesten dışarı öktü kücük kare gazete parcaları koydum döktü büyük büyük koydum birşey olmadı şimdilik kafes bos olsa bile üzerlerine yatıp yumurta cıkarabilirmi ve yavru dogdugunda ilk müdahale ne olmalıdır ?_

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Yavru doğduğunda ellemeyin onlar kendisi halledecektir, müdahale etmenize gerek yok, şayet beslemezse anne o zaman görev size düşecektir...

3. Merve TEZKİN
    Gizli

benimki de atıyodu talaşı o atıyodu ben koyuyodum uğraşıp duruyoz
    yumurtaların birbirine çarpmaması için gerekli diye duymuştum
    dişiyi iyi besle ki yumurtaları iyi ısıtabilsin nokta.virgül,ünlem!

4. batuplt19
    Gizli

batuplt19 Guest

dün yumurtaya baktım talaş koymak için sıcacıktı yuvadan ara sıra cıkıyor 1 tane henüz yumurta var erkekte yem yedikten sonar kapısına gidip bekliyor besliyor heralde onu bakalım 7 ay bekledim inşallah olacak

5. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Tekrar talaş koymanıza gerek yok yuvalığı takınca koyun o ayarlar kendine göre fazlasını atar yuva sıcaklığına göre iç güdüsel olarak Belkide tüm talaşı atar sorun etmeyin

6. batuplt19
    Gizli

batuplt19 Guest

çoğugu attı yine zaten ama bi sorun var pazar günü yumartayı yaptı büyük ihtimalle salı oldu hala baska yumurta yok sizce sorunmu bu yoksa yaparmı veya sadece 1 yumurtamı ? yumurtanın üstünden korkmuyor bakınca cıkıyor kafesten sadece şimdi baktım yok 1 tane yumurta var

Sayfayı Paylaş