petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes tabanına yumurtladı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Musa YEŞİLBAĞ tarafından 12 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Musa YEŞİLBAĞ

Kuşum kafes tabanına yumurtladı ne yapmalıyım.

2. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4

Yumurtlamadan önce yuvalık takılımıydı ?

#2 CNK TC, 12 Haziran 2014
    Son düzenleme: 12 Haziran 2014
  3. Musa YEŞİLBAĞ

Kuşları çift olarak Kuşçu'dan 3 gün önce aldım altında yumurtası yoktu ama bugun baktım kafese yumurtlamış ne yapmalıyım o yumurtayı almalımıyım

4. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    demek ki kuşlar sizde değil iken çiftleşmişler , yuvalık takın kafese yumurtalarıda içerisine koyun

5. Musa YEŞİLBAĞ

Kafeste yuvalığım var yumurtayı yuvalığım mı koyayım yani:)

6. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Şimdi sizin kuş yumurtlamadan önce yuvalık takılımıydı ben onu öğrenmek istiyorum ?

#6 CNK TC, 12 Haziran 2014
    Son düzenleme: 12 Haziran 2014
  7. Musa YEŞİLBAĞ

Evet takılıydı ben kuşları alalı 2 3 gün oluyor ben kuşları getirdim kendi kafesime koydum kafesimin yuvalığıda var ama kuşum kafes tabanına yumurtladı

8. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Normaldir ortama alışık olmadığı için kafes tabanına yumurtlamış . Yumurtaları kafes dibinden yuvalığa taşı nazik bir şekilde bak bakalım yatacak mı yatmıyor ise eski yerinde dursun etrafını güzelce cevirin yumurtaları sağlama alın kafes dibinde yatacak başka care yok

9. Musa YEŞİLBAĞ

Etrafını güzelce çevirin derken nası yani

10. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Daha kafese alışamamışlar demekki, yapacak birşey yok, yumurta çatlamamışsa yuvalığa koy, ikinci yumurtayı yuvalığa yapması için dua et, :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:02 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

yumurta yuvarlanıp çatlamasın diye altına kum falan dök ızgaralı değilse kafesin..

11. Musa YEŞİLBAĞ

Tamam teşekkürler ama sanki yumurta çatlamış gibi çatladıysa atayım mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:03 -->-> Daha önceki mesaj 17:02 --

Yok ızgaralı değil

12. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    atma, yuvalıkta bir süre dursun, kuş onu görüp belki ikinci yumurtasını yuvalığa yapar.. o yumurtadan yavru çıkmaz çatladıysa

13. Musa YEŞİLBAĞ

Tamam teşekkürler

Sayfayı Paylaş