petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafes Teli için yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Furkan_Çelik tarafından 6 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Furkan_Çelik

Benim önceden bir çift kuşum vardı onlara yuvalık takıcaktık 2 kapılı olmadığı için telleri kesmiştik şuan cırt cırtlı kelepçelerle tel gibi bişeyler yaptım ama sabahtan beri 5 kez kaçtı . ne önerirsiniz ?

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

2. Kürşat TEKMEN58

sanayiye götür kapı yaptır

3. kenan

kenan Guest

Kardeş yeni bir kafes alabiliyosan al alma imkanın yoksada kestiğin yerin yanındaki tellerde geniş elinle daralt açık yeride sert bir karton veya ahşap ince bi tahta bantla oraya

4. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Kesik yerin ebatlarinda karton yapistir ben ole yaptim

5. H. Mehmet YILDIZ

Yeni kafes alabiliyosan al :)

6. Kasaplanca

Nalburdan bahce tellerı var (m2 si 5-6 tl) yesıl renkte o kose kısmı kac cm ıse ona yakın al. kafesın ıcınden aynı ebatlarda kestıgın telı ıcerden monte et. Bilmem anlatabıldımmı. hem kotu goruntu vermez. Hemde kacarı yok.

#6 Kasaplanca, 6 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ağustos 2013
  7. Ethem AVCI

Ethem AVCI Member

Beğenileri:
    4
    Arkadaşımız Yeni Kafes Alacak olsa Sizlere Zaten Sormazdı . Yeni Kafes Al diye Saçma Sapan Yorum Atıyorsunuz.. Fikir Veren Arkadaşlara Öncelikle Ben Teşekkür ederim. BEnimde Nacizane Fikrim ŞEffaf Jelatinle Kapatabilirsin O kısmı

8. Eren ERDEM

Evde mangal için kullanılan ızgara varsa imha et :D
    Tabi ızgaranın tel genişlikleri uygunsa yap :D

Sayfayı Paylaş