Karadeniz Pet

Kafes ve bu kuşlar çifleşirmi? yardım.

cotbus

Yeni Üye
Arkadaşlar kolay gelsin,
2 adet muhabbet kuşu aldım. Cinsleri çekostavak diye söyledi satan kişi bunun için yardım edermisiniz.
Birde ben kafese tahta tünek koydum. Folluğada 1 paket kum döktüm sıkıntı olurmu.
Resim ekliyorum bu kuşlar çiftleşir mi? satan kişi daha önce yavru aldığını söyledi. Kuşlar evde tekler sabah 7 de çıkıyorum akşam 8 de evdeyim akşam 1 2 saat tv izleyip yatıyorum aynı odada değilim sıkıntı olur mu?
birde bu kafese akıllı yemlik takılır mı? Birde yaşları hakkında yardımcı olurmusunuz. Bir kuşun daha önce yavru alınmış olduğunu nasıl anlarız.?

[URL="http://hizliresim.com/mqZodY"]
vY7j04.jpg
[/URL]

Folluga talaş daha ıyı olur. Opusme, kasıma, yem kusma varsa es kuslardır. Aynı odada olmamanız daha ıyı. En az 1 yasında olduklarını dusunuyorum. Bence akıllı yemlık takılabılen uretım kafesı alın. Yavru alınıp alınmadıgını anlayamazsınız dıye bılıyorum. Kafesi yenıleyeceksenız hemen alın. Zaten yenı ortama alısıyorlar. Aynı zamanda da kafese alıssınlar. Ortama alısıp cıftlesmesı ortalama 3 ayı bulabılır. Bazı kuslarda hemen cıftlesme gorulebılıyor. Is sansınıza kalmıs. Hayırlı olsun.

Geri