Karadeniz Pet

kafes ve ekipman hk.

burak eser

Meraklı Üye
arkadaşlar merhaba, güvercin ve balıkdan sonra muhabbet kuşuna da merak salmış bulunuyorum :) şuan çok acemiyim ve tecrubelerinizden yararlanmak isterim. öncelikle üretimhane seçiminde nelere dikkat etmek lazım mesela piyasadaki 4-5 katlı kafeslerde kuşlar rahat edebilirmi? (biraz ufak geldi bana) ayrıca yuvalık seçimi nasıl olmalıdır. Ve en önemlisi ısı ve havalandırma şartları hakkında hiç bi fikrim yok. yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler :)

biraz bütçene bağlı.. eğer kısıtlı ise piyasadaki o 4 5 katlı olanlarla idare etmek durumundasın.. yok eğer bütcede sıkıntı yoksa 4 5 katlı pvc kafes yaptır veya hazır satılanlardan al..

asıl öğrenmek istediğim bi fark oluyormu, mesela güvercinler küçük kafeslerde strese giriyor ve buna bağlı birçok hastalığa yakalanabiliyor. bu türde varmı böyle şeyler

temizlik ve yavru verimliliği icin pvc kafes önemli.. onun dısında belirli ölcüleri yakaladıgın zaman katlı kafes ile de üretim yapabilirsin..

5 çiftlik pvc kafes sizce ortalama ne kadar tutar

vasıflı birsey arıyorsan 250 civarı tutar hemen hemen

bende 10 gözlü pvc var pişman olduğum tek nokta almışken kaç gözlü olursa olsun Yuvalık' lı Alman iyi olur pvc ye yuvalık takmak biraz sıkıntılı hem zor oturuyor hem ön cephe görüntü rezalet

bence de almışken yuvalıklı olması en doğrusu olur

Yuvalıklı pvcden şaşma 5 katlı 10 göz kendınden yuvalıklı pvc box kafesi 350 liraya aldım ben acele etme buradan satan olursa ucuza iletişime geçersin yoksa hazır satılanları 700-800 e cıkıyor benim aldığımın

Yuvalıklı pvcden şaşma 5 katlı 10 göz kendınden yuvalıklı pvc box kafesi 350 liraya aldım ben acele etme buradan satan olursa ucuza iletişime geçersin yoksa hazır satılanları 700-800 e cıkıyor benim aldığımın
fiyat çok iyimiş biz kaçırdık :))