petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafes ve yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ismail kaan tarafından 20 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. ismail kaan
    Gizli

http://s1306.hizliresim.com/1b/n/pcmg2.jpg s.a arkadaşlar benim dişi kuşuma erkek alcam sizce bu kafes küçükmü (muhtemelen evet diyeceksiniz ) peki istanbulda kafesi nerden uygun fiyata alabilirim lütfen yardımcı olabilirmisiniz :)

#1 ismail kaan, 20 Haziran 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 20 Haziran 2013
  2. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    bence 2 kuş için yeterli o kadarda küçük deil.

3. ismail kaan
    Gizli

bülent abi ikinci soru hakkında nediyebilirsin :)

4. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    2. kuşu alcagın yerde kafeste satıyolardır :) petshoplarda olur kafes çok pahalı bişe deil

5. Umutcan AĞLAR
    Gizli

2. kuşu siz seçmeyin ama bırakın kuşunuz seçsin

6. ismail kaan
    Gizli

zaten cihan abiden alcağım için götürcem seçsin kızım istediğini oyüzden ben kafes yeterlimi diye sordum :)

7. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Biraz bekle yavrular yuvadan atlasın sana 60 lık çifthane satayım uygun fiyattan diyeceğim ama sen yine bildiğini okuyacan. :D

8. ismail kaan
    Gizli

ezel abi ben deniz abiyle gitçem şimdi denizlideyim 2haftaya gelcem :D sende kafes alıyormuşsun hayırlı olsun bu arada alırım sende 60lığı inş.

9. Mehmet ŞEKER
    Gizli

kafesiniz küçük değil.

Sayfayı Paylaş