Karadeniz Pet

Kafes ve yuva tavsiyesi

Halil1905

Yeni Üye
2 adet Muhabbet kuşum var ve ben bunları çiftleştirmek istiyorum. O nedenle rahat ve geniş bir kafes ve kafese uygun bir yuva tavsiye etmenizi istiyorum. Bütçem en fazla 100 TL.

Dayang marka kafeslere bakabilirsiniz. Ben kullanıyorum memnunum.

Bana kalırsa çift hane kafes almanı tavsiye ederim internetten alırsan 40 50 tlye bulabilirsin petshoplardan alırsan 100 lira civarlarında bulman mümkün çifthane olmasının avantajınıda söyleyeyim hem kafes geniş ve ferah olur hemde istediğin zaman kafesi ortadan 2 ye bölebilir ve ayrı 2 çift veya farklı bir cins kuş bakabilirsin :)

Bunlar fazla büyük değil mi ?
2 adet kuşunuz olduğunu ve ferah bir kafes istediğinizi yazmışsınız kaldı ki kuşlarınızın yavrulamasını istiyormuşsunuz yavrularda geldiği zaman hepsine yetecek bir kafes şahsen ben olsam böyle bir kafes alırdım yinede siz karar verin ben sadece tavsiyede bulundum :)

1.linkteki kafesi almanız daha uygun bana kalırsa hem boyut olarak öbüründen geniş ve fazla fiyat farkı yok sonuçta kafes alındığı zaman uzun yıllar kullanılıyor almışken iyi bir kafes almak önemli tabi yine tercih sizin :)

Taban temizliğinin kolay yapılması açısından sürgülü tepsisi olan modellere bakabilirsiniz

Ya arkadaşlar ben 4 lü kafesi 75e aldım suluk yemlikle beraber. Petshopları gezip uygun olanına bakabilirsin. Boyaların atması çıkması ya da herhangi bir sorunu olmadı. İnternettekiler bütçeyi çok asıyor. Adamlar uçuruyor fiyatları. Salma burda 40 tl. Ikinci el 20 tl. Ya ben kocaman salma buldum 2 sürgü tepsili ortası ayrılıyor altı telli temiz 2 gün anca kullanılmış 25e aldım. Yan telli birde. Papağanda kullanılmış daha önce. O yüzden araştırılması lazım. İnternette gerçekten çok uçuruyorlar

Geri