Karadeniz Pet

kafes yapım için yardım..

Mehmet GÜLER

Meraklı Üye
kuşlarım için mdf den güzel bi kafes yapmayı düşünüyorum ikili olarak.
yalnız bi kaç sorum olacaktı bunun için.

internette bir çok ölçüde öntel çeşidi mevcut.
46x36 öntel kafes için uygunmudur..
yada 50x40 öntel mi yapayım??

teşekkürler.

Ben de araştırıyorum kaliteli üretimhanelere baktım hepsinde en düşük kafes uzunluğu 50cm tabi jumbo olduğu için olabilir..

Ben de araştırıyorum kaliteli üretimhanelere baktım hepsinde en düşük kafes uzunluğu 50cm tabi jumbo olduğu için olabilir..

internette bi sitede 46x36 ön tel var ve buna tam uygun olarak 45x35 tava vardı o dikkatimi çekti diğeri için tava bulamadım nette..

internette bi sitede 46x36 ön tel var ve buna tam uygun olarak 45x35 tava vardı o dikkatimi çekti diğeri için tava bulamadım nette..

Tavayıda siparişle yapıyolar genelde seba kafes guzel teller ve tava yapıyor,forum reklamlarında naturbird sitesindede mevcut çok var böyle siteler..Facebook tada kafes yazıp arayabilirsiniz

Valla kardeşim illa mdf yapacağım diyorsan satın alacağın kafesten pahalıya maal olur, yine sen bilirsin tabiki on teli tavası 1 kafes parası, kaç göz yapacaksın bilmiyorum ama sağlık açısından da parazit pire vs bunlarla da baş etmen lazım, guzel 40 45"üretim Kafesleri var 29 liraya,

kuşlarım için mdf den güzel bi kafes yapmayı düşünüyorum ikili olarak.
yalnız bi kaç sorum olacaktı bunun için.

internette bir çok ölçüde öntel çeşidi mevcut.
46x36 öntel kafes için uygunmudur..
yada 50x40 öntel mi yapayım??

Memocan,
Kafesi ne olarak düşünüyorsun?
Süs ya da üretim kafesi için ise iki ölçü de olur. Salma yapacaksan, kuş sayına da bağlı olarak daha büyük ön teller gerekecektir. Bu ön tel yapan firmalar istediğin ölçüde ve modelde ön tel yapıyorlar. Ancak senin bulunduğun yerde böyle bir firma var mı bilemeyecem.

Memocan,
Kafesi ne olarak düşünüyorsun?
Süs ya da üretim kafesi için ise iki ölçü de olur. Salma yapacaksan, kuş sayına da bağlı olarak daha büyük ön teller gerekecektir. Bu ön tel yapan firmalar istediğin ölçüde ve modelde ön tel yapıyorlar. Ancak senin bulunduğun yerde böyle bir firma var mı bilemeyecem.

Abi kafesi ufaktan ufaktan üretim için kullanacağım gerçi şuan kus ve eş toplama asamasi şimdilik iki eş var.
Bulunduğum yerde maalesef olma diği icinnn net ten sipariş verecem.

Geri