Karadeniz Pet

Kafes (YARDIM)

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6768
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 6768

Guest
Arkadaşlar , Abiler , bildiğiniz 3 veya 4 katlı , telleri sağlam , paslanmaz , akıllı yemlik girişi olan ve geniş olan yani kuşların daralmıyacağı sadece üretim yapmak değilde kuşların hem üretim yapacağı hem de rahat edeceği , kendi kullandığınız sağlamlığından emin olduğunuz kafes var mı ? Kafama yatarsa satın alabileceğim.

Bu siteden birşey almam ben, dummbel seti almıştım hem yanlış hem kullanılmış saçma sapan geldi degistirdim yine hatalı geldi , önem vermiyorlar . ayrıca 3,4 katlı varsa istedim tek katlı değil :)

Tek tek alıp üst üste dizebilirsin.

Abi akıllı yemlik girişi var mı ? Birde sen sağlamlığından eminmisin abi ? elime aldığım ozaman telleri oynamasın kuşlar sağa sola zıpladığında ses çıkmasın sallanma sesi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:44 -->-> Daha önceki mesaj 00:35 --

benim gördüğüm kadarı ile bu üç site hem ucuz hem sağlam gibi kafesleri incele istersen

NaturBird | üreticinin yanındayız..

Kordon Kafes - Kafes İmalatı - Kuş Kafesi İmalatı

Yiğit Kafesçilik İZMİR

Naturbird iyimiş saol :) sen daha önce alışveriş yaptın mı usta ?

Abi akıllı yemlik girişi var mı ? Birde sen sağlamlığından eminmisin abi ? elime aldığım ozaman telleri oynamasın kuşlar sağa sola zıpladığında ses çıkmasın sallanma sesi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:44 -->-> Daha önceki mesaj 00:35 --

Naturbird iyimiş saol :) sen daha önce alışveriş yaptın mı usta ?
yaptım ama kafes almadım kafesi yiğit kafesçilikden aldım bence fiyatına göre iyi kafes

kaç katlı aldın usta sağlam mı ? Linkini verebilirmisin ?
katlı almadım çift hane yatay telli aldım akıllıyemlik takılmıyor ama yemliğe tersden kanca yapıp dışardan taktım ben oldu

ilnki önceki mesajımda verdim sitesine girip incele bir sürü kafes var kafana yatanı telefonuda var orada telefon açıp birebir konuşursun

Seba kafesin telleri çok sağlam, benzer modelin çifthanesinden kullanıyorum ben.
Bu modelde sanırım 3 kapı var. Akıllı yemlik takılması lazım.

Seba kafeste fiyatlar yazmıyor abi ? Karşılaştırma yapıcaktım.
4 Katlı Üretim Kafesi | NaturBird bu nasıl abi pirinç nikel falan diyo fiyatıda çok uygun geldi sağlamlığı iyi değil ondan ucuz heralde .

katlı almadım çift hane yatay telli aldım akıllıyemlik takılmıyor ama yemliğe tersden kanca yapıp dışardan taktım ben oldu

ilnki önceki mesajımda verdim sitesine girip incele bir sürü kafes var kafana yatanı telefonuda var orada telefon açıp birebir konuşursun

4 Katlı Üretim Kafesi | NaturBird şu uygun geldi bana fiyatı ucuz sağlamlığı düşük herlade ? 3 gözlü box kafes mi arasam ?

Seba kafeste fiyatlar yazmıyor abi ? Karşılaştırma yapıcaktım.
4 Katlı Üretim Kafesi | NaturBird bu nasıl abi pirinç nikel falan diyo fiyatıda çok uygun geldi sağlamlığı iyi değil ondan ucuz heralde .

4 Katlı Üretim Kafesi | NaturBird şu uygun geldi bana fiyatı ucuz sağlamlığı düşük herlade ? 3 gözlü box kafes mi arasam ?
sağlamlığını bilemem nedesem yalan olur oradan kafes almadım dediğim gibi yiğit kafesden aldım bana göre idare eder fiyatına göre
birde bu sağlamlık ve beyenme olayı kişiye göre fiyata göre değişir bunun kararını sen vericeksin ben alırım sağlam çıkar aynı yerden sen alırsın dandik çıkar yada beyenmessin sonra demiyesin senin yüzünden bana kakaladılar falan diye :D

Son düzenleme:
sağlamlığını bilemem nedesem yalan olur oradan kafes almadım dediğim gibi yiğit kafesden aldım bana göre idare eder fiyatına göre
birde bu sağlamlık ve beyenme olayı kişiye göre fiyata göre değişir bunun kararını sen vericeksin ben alırım sağlam çıkar aynı yerden sen alırsın dandik çıkar yada beyenmessin sonra demiyesin senin yüzünden bana kakaladılar falan diye :D

Kafes dandik çıkarsa evine basıcam usta :D

Seba kafeste 70-75TL çifthane modeli olanlar.. Diğeride 50-60 vardır. Telleri çok sağlam.
Hiç kişiden kişiye değişirmi kafesin sağlamlığı. 3 kağıtçı firmayla iş yaparsan olabilir. Ancak markası bilindik bir mal alıyorsan adam ismini lekeleyecek iş yapmaz.

Bence alacağın kafes muhakkak yatay telli olsun.

benim gördüğüm kadarı ile bu üç site hem ucuz hem sağlam gibi kafesleri incele istersen

NaturBird | üreticinin yanındayız..

Kordon Kafes - Kafes İmalatı - Kuş Kafesi İmalatı

Yiğit Kafesçilik İZMİR
Bende Yiğit Kafesçilik ten aldım. Sadece İzmir dışındakiler için handikapı kargo ücretleri. Bana üç koli geldi. Sadece kafes değil malzeme de aldım. Yalnız 60 lira kargo ücreti verdim. Ama sahibi Erkan Abi sağolsun çok ilgilendi. Tavsiye ederim.

Seba kafeste 70-75TL çifthane modeli olanlar.. Diğeride 50-60 vardır. Telleri çok sağlam.
Hiç kişiden kişiye değişirmi kafesin sağlamlığı. 3 kağıtçı firmayla iş yaparsan olabilir. Ancak markası bilindik bir mal alıyorsan adam ismini lekeleyecek iş yapmaz.
değişmez olurmu hiç teller benim için 1 milim yeterlidir senin için en az 3 milim olması gerekir benim için bir iki yerden kaynağın kopması sorun değildir senin için sorundur mesela

Son düzenleme:
Geri