petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes - yem ve malzemeler hakkında yardım.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BARLAS tarafından 1 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Büyük bir hevesle Hagen Vision s01 model bir kafes aldım. Ancak biraz büyük gibi geldi gözüme. Kafes boş şuan kuş arıyorum. Vitakraft australian yem ve Champion kuş kumu, Avisol, mürekkep balığı kemiği ve enerji bloku hazır. Bu marka kafes kullananların yorumlarını bekliyorum. Ne gibi bir dez avantajı ya da avantajı vardır.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yuvalık takılması için tel kesmek zorundasın.
    Hagen banyoluğu bile tam oturmuyor. Ben kullandığım sırada banyoluğun yanına karton kapatıyordum.
    Ancak çok sağlam ve kaliteli malzemeden yapılmış bir kafes. Güle güle kullanın.

3. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim gün içinde siparişi geçecektim tam da. Ancak banyoluk ve yuvalık kafes içinde ve dibinde -sabit- olsa sakıncası olur mu?

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Sabit banyoluğun suyunu nasıl değiştireceksin? Üzerine pisler kirletirler bir de.. Yuvalık içine de müdahele edemessin. Yuvalık takmayı düşünüyorsan banyoluğu bir şekilde idare edersin.

5. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Hagen kafesi değiştirmeyin derim. Değiştirecekseniz de ferplast alın. Diğer kafeslerin hepsi dövme demir olmadığı sürece kuşlara çok zararlı. Bir de vitamin kullanmayın sebze meyve verin. Vitakraft yem iyidir. Witte molen, versele laga yada kiki de kullanabilirsiniz

#5 iss, 2 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 2 Temmuz 2014

Sayfayı Paylaş