petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafes Yeri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Yildiz tarafından 30 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Sizce muhabbet kuslarinin kafeslerinin yeri bizim goğüs hizasindami olmali yoksa tepelerdemi kitaplik ustu gibi benimkiler herkesin gectigi yatagimin orasi
    Sizce dogru biryermi benim koydugum yer

2. Tunç ÇAĞATAY

Çok yakın yere gel gitte rahatsızlık olur boyun hizan ile bir yere as

3. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Anlayamadim birdaha yazarmisiniz

4. Tunç ÇAĞATAY

Omuz hizasına asın hocam kafesi

5. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
  6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    kafes iyi yeri ayna olmamasına dikat et

7. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Ayna yok odamda tesekkurler

8. aydın ilyasoğlu

arkadasım bende aranıza yeni katıldım.2 ay once 3-4 aylık bi yavru aldım.aldığım kuscu bi muddet bize alısması için yere yakın erisilebilir biyere koymamı soyledi.sizce artık onu yuksek biyere asmalımıyım yoksa kalsın mı.ve soğuk havada ustunu ortmemiz doğru olurmu.
    birde kusum 2 aydır bende.dısarı saldığımda ilk zamanlar sağa sola cok carpıyordu.simdi alıstı artık carpmıyor ama bana bi turlu yaklasmıyor,surekli kacıyor,elime veya omzuma asla konmuyor,surekli aynı yerlere konup dakikalarca duruyor.
    kusumu en kısa zamanda kendime nasıl alıstırabilirim,lutfen yardımcı olun.

9. Tunç ÇAĞATAY

Kuşunuz şuan en az 6 aylık bir kuş artık onu alıştırmazsınız 35 40 günlük yavru ile değiştirin kendinize alıştırmak için.

10. aydın ilyasoğlu

ya aslında benden korkmuyo yanıma kadar gelip konuyor,eskisine nazaran daha samımıyız yanı :) ama tam boyle omzuma veya kafama konucak gibi oluyor,konmadan uzaklasıyor yada elimi uzatıyorum kacıyor ama elimi cekince gene geliyor.alıstımda buna simdi geri de veremem ki. bi sekilde kendimede alıstırmam lazım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:16 -->-> Daha önceki mesaj 17:06 --

cokta hareketli oyun oynuyo surekli. fotosunu gostericektim ama nasıl eklicegimi bulamadım

#10 aydın ilyasoğlu, 1 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Ekim 2014

Sayfayı Paylaş