Karadeniz Pet

Kafes Yeri

Mustafa Yildiz

Meraklı Üye
Sizce muhabbet kuslarinin kafeslerinin yeri bizim goğüs hizasindami olmali yoksa tepelerdemi kitaplik ustu gibi benimkiler herkesin gectigi yatagimin orasi
38b68acc1b0272024c0a453d7a5a9359.jpg

Sizce dogru biryermi benim koydugum yer

Çok yakın yere gel gitte rahatsızlık olur boyun hizan ile bir yere as

kafes iyi yeri ayna olmamasına dikat et

arkadasım bende aranıza yeni katıldım.2 ay once 3-4 aylık bi yavru aldım.aldığım kuscu bi muddet bize alısması için yere yakın erisilebilir biyere koymamı soyledi.sizce artık onu yuksek biyere asmalımıyım yoksa kalsın mı.ve soğuk havada ustunu ortmemiz doğru olurmu.
birde kusum 2 aydır bende.dısarı saldığımda ilk zamanlar sağa sola cok carpıyordu.simdi alıstı artık carpmıyor ama bana bi turlu yaklasmıyor,surekli kacıyor,elime veya omzuma asla konmuyor,surekli aynı yerlere konup dakikalarca duruyor.
kusumu en kısa zamanda kendime nasıl alıstırabilirim,lutfen yardımcı olun.

arkadasım bende aranıza yeni katıldım.2 ay once 3-4 aylık bi yavru aldım.aldığım kuscu bi muddet bize alısması için yere yakın erisilebilir biyere koymamı soyledi.sizce artık onu yuksek biyere asmalımıyım yoksa kalsın mı.ve soğuk havada ustunu ortmemiz doğru olurmu.
birde kusum 2 aydır bende.dısarı saldığımda ilk zamanlar sağa sola cok carpıyordu.simdi alıstı artık carpmıyor ama bana bi turlu yaklasmıyor,surekli kacıyor,elime veya omzuma asla konmuyor,surekli aynı yerlere konup dakikalarca duruyor.
kusumu en kısa zamanda kendime nasıl alıstırabilirim,lutfen yardımcı olun.

Kuşunuz şuan en az 6 aylık bir kuş artık onu alıştırmazsınız 35 40 günlük yavru ile değiştirin kendinize alıştırmak için.

ya aslında benden korkmuyo yanıma kadar gelip konuyor,eskisine nazaran daha samımıyız yanı :) ama tam boyle omzuma veya kafama konucak gibi oluyor,konmadan uzaklasıyor yada elimi uzatıyorum kacıyor ama elimi cekince gene geliyor.alıstımda buna simdi geri de veremem ki. bi sekilde kendimede alıstırmam lazım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:16 -->-> Daha önceki mesaj 17:06 --

cokta hareketli oyun oynuyo surekli. fotosunu gostericektim ama nasıl eklicegimi bulamadım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri