petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafes...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ORCUN33 tarafından 5 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. ORCUN33

ORCUN33 Guest

selam arkadaşlar internette çekmeceli kaliteli akıllı yemlik takılabilcek 1 tane kafes almak ıstıyorum bıldıgınız kapıda odemelı kaıtelı bır sıte varmı tesekkur ederım sımdıden.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:34 -->-> Daha önceki mesaj 19:01 --

arkadaslar 1 allahın kulu kafes almadımı la ?

2. ORCUN33

ORCUN33 Guest

kapıda odemelımı abı bu

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Kordon kafes bildigim kadariyla kapida odemeli.

4. ORCUN33

ORCUN33 Guest

malesef degılmıs

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Gecen hafta aldim daha. Izmirde faliyet gostermekte. Bende izmirde yasadigimdan mi bilemem. Odeme seceneklerinde kapida odeme ve havale vardi.

#6 KORDON, 5 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 5 Ağustos 2014
  6. ORCUN33

ORCUN33 Guest

İPARA YAZIYOR sadece valaha bırdaha bakarmısınız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:06 --

buradada 50 tl ustu alısverıs yapmamız gerekıyormus malesef kapıda odeme yaparak kafes satan baska sıte bulamadım cekmecelı kolay temızlenıyor dıye almak ıstıyordum

Sayfayı Paylaş