Karadeniz Pet

kafes

Elif Özdemir

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Arkadaşlar kullanışlı eş kafesi arıyorum. Kare şeklinde. Link gönderebilecek arkadaşları bekliyorum. 2 çift alabilecekte olabilir ama öncelik tek çift için rahat geniş ve kullanışlı kafes

Arkadaşlar kullanışlı eş kafesi arıyorum. Kare şeklinde. Link gönderebilecek arkadaşları bekliyorum. 2 çift alabilecekte olabilir ama öncelik tek çift için rahat geniş ve kullanışlı kafes
http://kordonkafes.com/kus/uretim-k...kafes-salma-kafes-muhabbet-kusu uretim-kafesi
satıcı konusunda bnde yeni sipariş geçtim umarım aksilik yaşamam daha önce başka yerden aldığım kafesi iade etmek durumunda kaldım farklı ürün gönderdikleri için.
bakalım bu sefer ne olacak satıcıyla da telefonda mesajlaştık ama hayırlısı bekliyorum.

Onder bey tekrar donus yaparsaniz sevinirim teslim ile alakali. Kafes gayet guzel uygun fiyatliymis.

kordon kafesten şikayetci olanlar vardı daha önce forumda bilginize

Kordon kafesle alakalı herkes sorun yaşadı bilginize.

maalesef siparişi verdim umarım sıkıntı yaşamam, zaten ben kendim denemeden kimseye de öneremem firmayı vebale girmek istemem o yüzden Elif hanım eğer ben ürünleri sağ sağlim teslim alırsam buradan paylaşırım fotolarıyla.
ilk sipariş geçtiğim firma gösterdiğinden farklı ürün yolladı ve iade etmiştim bakalım bu kez ne olacak.
sanırım bu konuda bir ihtiyaç var uygun fiyata kaliteli ürünler var ama güvenilir satıcı yok sanırım.

Peki başka kafes önerebileceğiniz bi site var mı arkadaşlar?

kaç gündür vızır vızır düzgün hesaplı kafes arıyorum bakmadığım yer kalmadı gittik kordon dan sipariş geçtik
izmir kafes
kordon kafes
bst kafes
seba kafes
kafessan
naturbird
vs vs
ya fiyatlar çok yüksek ya firmaların doğru düzgün satış sitemleri yok. bu forumda 2 firma var onlarda da çeşitler az fiyatlar yüksek(bu işi kendi çapında yapanlar için en azından benim için)

söylenecek çok fazla bir söz yok... hayırlısı :)
bu arada adama whatsapp tan yazdım daha dönmedi.
69 tl ile ben batmam ama kimsede zengin olmaz sanırım.
eğer göndermez ise de bu işin peşini bırakmam yani :)

Evet ama herkesten bi 69 tl ile adam zengin olabilir inşallah gelir de bende ordan sipariş veririm gercekten fiyat cok uygun

Teşekkürler bu üründe çok güzelmiş linklerini kaydediyorum yakın zaman lda inşallah yeni kafesimiz olacak :)

akşam olumsuz yorumlar üzerine firmayla görüştüm yarın kargoya veriyorum dedi. eğer gelirse paylaşırım. :)
kafes suluk vs bi kaç parça malzeme aldım 69tl+10tl de kargo ücreti dediler ama hayırlısı ile gelsin de :)
bu arada kafesin yanında 2suluk 2plastik tünek var ben ilave malzemeler aldım.

Sulugum tunek falan bolca var bende tek lazim kafes. Oyuncaklarin yarisi kafes dar olunca takmadim. Artik buyuk kafes lazim :)

Tesekkurler levent bey bu da aklimda bulunsun insallah en kullanisli olani aralarindan secicem

Elif hanim sifir mi ikinci el mi

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şuanlık daha sipariş vermedim yakın zamanda elime düzgün bir para geçince sipariş vericem. Sizin adınıza çok üzüldüm inşallah böyle bir şey bir daha yaşamazsınız