Karadeniz Pet

kafes

Şuanlık daha sipariş vermedim yakın zamanda elime düzgün bir para geçince sipariş vericem. Sizin adınıza çok üzüldüm inşallah böyle bir şey bir daha yaşamazsınız
adam az önce mesaj yazdı kargo numarasını. suan kargoya vermiş 22.08 de sipariş geçmiştim sözde kargodaydı ürünler fakat bugün yeni verilmiş ama.

Kordonkafes.com üzerinden 22.08 de verdiğim siparişlerim bugün elime ulaştı. firma sıkıntılı sahibinde.com şikayetvar.com gibi sitelerde de bir çok şikayet söz konusu. burdan da alıp sıkıntı yaşayanlar olmuş benim gibi :)
kesinlikle tavsiye edemem uğraştırıyor stres sıkıntı. bende kendisine defalarca yazdım sürekli bahaneler söyledi kargoladım dedi ama kargoya vermemişti. daha sonra Bimer ve şikayet var üzerinden firmayı şikayet ettim ve bugün ürünlere kavuştum. banyoluk tam oturmadı kapıların hiç birine ürünlerde çizik vs var ama tekrar uğraşamıcam o yüzden kargoyu kabul ettim.
kafes için 6,5tl diğer ürünler içinde(ayrı koliye konmuş özensizdi) 6,5 tl kargo ödedim.
P_20160830_132808.jpg

yiğit kafese göz attım fiyatlar uygun ama şöyle bir ibare yazmışlar Kargo Gönderimleri Esnasında Oluşabilmesi Muhtemel
Hasarlardan Firmamız Sorumlu Değildir.
yani ürün hasarlı gelirse bize ne mi diyor :)

benim arkadaşım bir kafes almıştı sorun yaşamadı. ama direk telefonda görüşüp kendilerine sormak lazım eğer dediğin gibi ' bize ne' derse zaten satış yapamaz.

Arkadaşlar seba kafese baktım ama gerçekten benim durumumu çok fazlasıyla aşıyor fiyatları. O yüzden ona yanaşamıyorum. Kargosu dahi çok yuksek. Peki gittigidiyor.com dan kafes alan arkadaşlar var mı. Onlarda bilgilendirirse çok sevinirim

Kordon Kafese bende sipariş verdim 11gün oldu kargo yok ortada arıyorum açmıyorlar,yani pişman oldum paramla rezil oldum.Allah Belasını verir inşallah

@Elif Akyüz kafes için bütceniz nedir 30tl ye 45x35 sağlam kafesler temin edebiliriz yardımcı olurum

tesşekkürler kahraman bey. Böyle bir kafes buldum. Pirinç kafesmiş. Sağlam ve gayet güzel. 75 liraya bizim evin yakınlarında bulunan petshoptan aldım

güzel hayırlı olsun yalnız o ballı krakerleri çıkartalım ayrıca bu kadar tamamen laylon ile kaplanması kafesin ilerde problem çıkartabilir bilginize hava akışı olmuyor kafes içinde

bence ahşap kafesler daha doğal. belki böyle bişi değerlendirebilirsiniz. ben çok memnunum. hem dekoratif hem de doğal. tercih sizin. (eminönü kuş pazarı seyhan petshop)

Ekli dosyalar

• 20170124_122646.jpg
    20170124_122646.jpg
    5.3 MB · Görüntüleme: 11
Baska cozum bulamadim malesef genede tüm yemler tuyler etrafta. Cozumunuz varsa uygulamaya gecerim. Ahsap jafes almayi hic dusunmedim bile. Benim kuşlar aşiri kemiriyor 2 gune ahsap kalmazdi ondan korktum

kemirme olayı bende de çok fazla fakat kafes etkilenmiyor. kafesin altına özel yaptırdığım tahıl çuvalından etek işe yarıyor. tüy, yem vs. dışarı çıkmıyor. tabi benim yavru şu anda tek ve sakin. tüy de dökmüyor. onunda etkisi olabilir. size ve küçük dostlarınıza sağlıklı günler dilerim.

3 ciftim 1 tanede aliskin konusan kusum var. O 1 tanesinin tozu dumani ne ki digerlerinin yaninda. Etraf mahfoluyor. Bi 6 aya kadar bu sekilde idare edecek mecbur daha sonra fazla dolapla bir seyler yapmayi dusunuyorum. Simdi kış olduğundan hava akımından korkum yok. Ama yazın ne olacak hiç bilmiyorum.