petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafes

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ufuk ALTUN tarafından 23 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Ufuk ALTUN

istanbul içi
    kuşlarım için büyük bir kafes alıcam yaklaşık 6 veya 7 muhabbet kuşuna bakmayı düşünüyorum bunun için ebat veya alabileceğim uygun bir yer hakkında bilgisi olan varmı ?
    şimdiden teşekkürler :)

2. Nilgün BULUT

En guzeli 60 40 40 ölculerinde ev tipi salma.cifthane yani.yer bilemicem ama :)) enine uzun olsun ama.yuksek kafes isinizi zorlastirir.tum kuslar ustte durmak isticektir.buda sıkıntı yaratır.en guzeli enine uzun olsunki ayni hizada 4 5 tunek takabilesiniz :)))hem uste duran kuş altta durani pisletir :))) yuksek kafes tipinde.

3. Ufuk ALTUN

hmm evet ben bunu hiç düşünmemiştim enine uzun aliyim daha iyi 60 40 40 6 , 7 kuş sığar mı sizce ?

4. Nilgün BULUT

Rahat rahat sıgar.zaten cüsseleri ne ki nekadar yer kaplicaklar.:)))) keratalar .ama nekadar saglikli olur bilemem.birbirini tanimayan 7kuş.yani birbirleriyle eşleniri kiskanıp hır gür çikarırlarmi bilemem.okadar tecrube sahibi deglim.maglesef.iyice araştırın derim.

5. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    80 40 40 ebatındaki kafese maksimum 5 kuş rahat ediyor ben 4 kuş bakıyorum

6. Ufuk ALTUN

satın almıcam kuşları yavrularla anne baba kalıcak :) bu tür büyük kafesler nerde bulunur ? uygunundan ? Ekincan ?

7. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Naturbird sitesinde bulabilirsin ama bu sitedeki yöneticilerle görüştüm 50 tl lik alışveriş yapmazsan hiç bir ürünü satmıyorlar. Ben de bunu öğrendikten sonra sahibinden.com da buldum bu ebatlarda bir kafes. Sana

ÇİFTHANE 80 CM GENİŞLİKTE - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com

80 lik çiftahane kapıda ödemeli - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com

XL Tabanlı Çiftehane-0099 - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com

80x32 ÇİFT HANELİ ÜRETİM KAFESİ - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com

bu kafesleri önerebilirim. Seç beğen al..:D

8. Duranettin ERAYDIN

Tavalı ve tel ızgaralı olan çifthane alın temizlemesi daha kolay gazete sermekle uğraşmayın.

9. Nilgün BULUT

Aynen bende onu dicektim.sondaki ilanı düsünmeyin derim.dışkısıyla temasa gecmesin

10. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    7 kuşu hangi amaçla kullanıcan ?

11. Ufuk ALTUN

heves sadece bakmak istiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:26 -->-> Daha önceki mesaj 20:54 --

heves sadece büyütmek istiyorum

12. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

Sayfayı Paylaş