Karadeniz Pet

kafescim firması hakkında bilgisi olan varmı ?

ürünleri kargolatmış adamın dediği doğru cıktı arkadşlar malıye ambardakı ürüne el koymuş arattık doğru çıktı tekrar gönderim yapmış mağdur olmayalım diye.

ürünlerinize ulaşacak olmanıza sevindim.bende dün yuvalik.com dan birşeyler sipariş ettim sadece 30 tl tuttu satıcı ilede görüştüm mailede cvp veriyorlar ama gelen giden yok henüz.yarın arayıp tekrar soracağım.sipariş tamamlandı diye mail geldi sadece hangi kargoda olduğu belli değil.

daha önce birşeyler alan varmı bu siteden.
[MENTION=14497]Korhan KARAOREN[/MENTION] geçmiş olsun korhan bey sizede :( üzücü bir durum.

arkadaşlar kargoyla ilgili sıkıntılar olabiliyo bazen birkaç gun hatta bir hafta bile olsa aslında normal bir süre fakat milletçe tezcanlı oluşumuzdan kaynaklı sanırım :)
yinede aklında süphe olan varsa izmirde muhahammet usta var iyi bir dostumdur.ürünleri kaliteli ve pıyasaya göre ucuzdur.samımı durust bır esnaftır.
http://www.izmirkafescilik.com/#!/
https://www.facebook.com/muhammed.kokdogan?fref=ts
kafes ve yuvalık alacak arkadaşlara siddetle tavsiye ederim.
iyi hobiler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:48 -->-> Daha önceki mesaj 21:46 --

banada direk onada ulaşırsanız olur.ismimi söylemeniz yeterli yardımcı olacaktır.

ürünlerinize ulaşacak olmanıza sevindim.bende dün yuvalik.com dan birşeyler sipariş ettim sadece 30 tl tuttu satıcı ilede görüştüm mailede cvp veriyorlar ama gelen giden yok henüz.yarın arayıp tekrar soracağım.sipariş tamamlandı diye mail geldi sadece hangi kargoda olduğu belli değil.

daha önce birşeyler alan varmı bu siteden.
[MENTION=14497]Korhan KARAOREN[/MENTION] geçmiş olsun korhan bey sizede :( üzücü bir durum.

Benim alışverişim oldu bu siteden.Sorunsuz elime ulaşmıştı. Tek olabilecek sıkıntı (İstanbul için) bilinmedik bir kargo ile yollamışlardı eğer evde birini bulamazlarsa ürün pendik deki (evime uzak bir mesafedeki) depolarına gidiyor. Oraya gidip almak gerekiyormuş. Evde olduğumuz bir zamanda geldiklerinden sorun olmadı benim için.

Benim alışverişim oldu bu siteden.Sorunsuz elime ulaşmıştı. Tek olabilecek sıkıntı (İstanbul için) bilinmedik bir kargo ile yollamışlardı eğer evde birini bulamazlarsa ürün pendik deki (evime uzak bir mesafedeki) depolarına gidiyor. Oraya gidip almak gerekiyormuş. Evde olduğumuz bir zamanda geldiklerinden sorun olmadı benim için.

tşk ederim uğur bey ankarayada öyle göndermişlerdir muhtemelen :D yarın sorucam mail atıp hangi kargo diye.ürünler uygun burdan öğrendiğim bi kaç site daha var uygun olan. yuvalık aldım kısmetse yeni yavrularımı o follukta büyütcem.

Juenpetmarket ve petburada.com dan şaşmam arkadaş.

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri