petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafese girmiyo.sinir oldum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kadir can ucun tarafından 15 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. kadir can ucun

Arkadaşlar kuşum kafesine girmiyor bende çok sinir oluyorum.napıyım??:cool::confused: yardım edin

2. Özgür+

Özgür+ Guest

kafesin alt tablasını çıkartın . üst tarafını kuşun üstüne koyun . o tüneğe cıktığında tekrar alt tablayı kafese takarsınız

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Elle tutup koyarsan, hiç girmez kendi kendine.
    Yemini kapının yanına takmalısın. Acıkınca mecbur gidecek..
    Kafes Yerden yeterince yüksekte olmalı. Sehpa filan alçak gelir.

4. kadir can ucun

yok olmuyo kaçıyor.daha zorlamadım nefes nefese kaldı.üstüne ince bişey atsam olurmu tül gibi.??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:09 -->-> Daha önceki mesaj 16:08 --

elimle tutmuyorum zaten ilk 2 aydan sonra parmağımada gelmedi.ama oyun oynuyor.kafesi alçak yükseltirim o zaman.

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Bundan sonra gece salabilirsin. Işıkları kapayınca yakalamsı çok daha kolay.
    Peşine koşturarak yakalayamıyorsan bence yorma kuşu bırak. Hem sağa sola çarpıp yaralanabilir.

6. kadir can ucun

Tamam sağolun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:14 -->-> Daha önceki mesaj 16:11 --

2-3 gün salmasam olurmu?

7. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Kafesi daha yüksek bir yere koymak işe yarayacaktır diye düşünüyorum, birde birkaç gün salmayın kafesine iyice alışsın.

Sayfayı Paylaş