petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafese Girmiyor Girincede ....

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve OzanEsmrsy tarafından 14 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. OzanEsmrsy

Özel Sebeplerden Dolayı Kaldırılmıştır ..

#1 OzanEsmrsy, 14 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Ocak 2014
  2. Furkan TOPALOĞLU

hocam bu konuda kesin bir çözüm mutlaka yoktur fakat saçma gelebilir ama birkaç önerim var :) acaba arkadaşa özel bir kafes mi yaptırsanız yani öyle bi kafes olacak ki çıkmak istese çıkamayacak ve sıkışmayacak :) veya oda müsaitse kafesi açık kalsa sürekli ev batar mı ki siz yokken bile

3. Duranettin ERAYDIN

Evdeyken kafeste yem yemesi için gözetimde tutun,çıkarmayın acıkınca yer.yada kafes içinden elinize yemliği alın yedirin kafes içinden ve yemlikten yemeye alışsın

4. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    Dışarıda yem vermeyin ve sevdiği her şeyi kafese koyun kafesde sıkılmayacağı ve sevdiği şeyler olursa zamanla alışır.

5. ali yapılıcan

ali yapılıcan New Member

Beğenileri:
    0
    bende de aynı sorun olmuştu iki gün çıkarmadım birde elma verdim kafesteyken iştahını açtı kafeste hemen yeme alıştı..çıkarmadan kafeste yemi elinden ver yada..

6. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Aynılarını bende yaşadım, acıkıp yemliktem yiyene kadar kafesten çıkarma ve kafesten yemeye alışana kadar elinde yem verme, sonra sen verirsen elinde yer vermezsen mecbur gider kafesine, sıkışmaması içinde kapısını açık bırak tabi yeme alıştıktan sonra, en fazla 1 gününü alır :)

7. Uğurcan Keder

Aynı şeyi bende yaptım sürekli dışarda uçuyor, yemini dışarda yiyordu. İçeri koyduğumda ise kafasını yemliğine sıkıştırıyor bende canı acımasın diye çıkarıyorum, oda öğrendi artık nasıl dışarı çıkacağını :)

Sayfayı Paylaş