petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafese karga saldırısı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Furkan ÇETİN tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Furkan ÇETİN
    Gizli

Arkadaşlar ben balkona salma yapmayı düşünüyorum bunu tanıdığıma sordum dikkat et karga kapmasın kuşları dedi. Böyle bir şey mümkün mü ?

2. BARAN
    Gizli

BARAN Guest

Mümkündür Muhabbet kuşları dikkat çekici renkleri olduğu için karga güvercin hatta serçe bile muhabbet kuşuna saldırır balkona katıyorum bazen ama yanında durmama rağmen içim rahat etmiyor bi sefer eski evimizde camlı balkon vardı karganın biri bam diye cama girmişti :) arada cam olmasa kim bilir ne olurdu

3. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Aynen bizim komşuda balkona koymuş karga saldırmış kuş telef. Kafesin içerisinde korkudan sağa sola çarpmaktan ölmüş kuş.

4. Furkan ÇETİN
    Gizli

Durum vahim yani :( .

5. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    evet ozelikle muhabbet kuslarinin renkleri dikkat cekicidir otusleri gargalari ve serceleri cker sercelerin zarar verdigini gormedim onlar sadece yemek derdindedirler onlar icin balkona her yaz ve ilk bahar serce yemi asiyorum. gargalarsa kafese saldirir kusu yem olarak gorur kus korkudan hayatini kaybeder. balkona koyacaginiz vakit yaninda mutlaka biri olmali. veya balkonunuza balikci aglari gibi ortuler sermekdir oraya serce haric hic bir kus giremez. :)

6. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Benim kuşlarımı çatıya çıkardım dışarıyı gören bi nokta inan camın önüne hem martı hem güvercin hemde kargalar geliyo ara ara bence asla salma balkona.

7. Furkan ÇETİN
    Gizli

Yorumlar için sağ olun, o zaman risk almaya gerek yok .

8. Burak YİĞİT
    Gizli

Koyma kardesm aynen ne olacagı belli olmaz.

Sayfayı Paylaş