petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafese Nasıl Girer?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Savaş Yılmaz tarafından 15 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Savaş Yılmaz

Yeğene Muhabbet kusu aldım apartmanda gördü yanlışlıkla kafesi açtı ve kuş direk çıkarak tavan arasına kondu orasıda hiç kimsenin ulaşamayacağı bir yer kafesini yere koydum içine yemde koydum ama girer mi ne yapmam gerekiyor..

2. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Kusu islamaya calisin ucamayinca yere inicektir sonra jusu sicak bi odada kurumaya alin pencere acik olmasin virde sakin ha kurutma nakinesiyle kurutmayin

3. Savaş Yılmaz

Yeşillik Falan Koydum gösterdim ama nafile ıslatmayada başaramıyoruz başka bi yöntem yokki acıkınca girer diyolarda çok yabani duruyo

4. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    kafese alıskınsa gelır ama degılse zor
    bır sopanın ucuna bır bez fılan bagglayıp yakınlastırsanız ucacaktır kafes dısında bır yere konunca yıne aynısı yapın yorulunca son care kafese konar
    benm kı sadece bır fıkır ne kadar ıse yarar bılmm

5. HASAN YAVUZER

Beğenileri:
    1
    kardeşim kuş sanırım kafesinde yeni, yeni almıştım diyorsun kuş kafesine alışık olsa gördüğü an gelip üstüne konar. lakin sanırsam kafese de alışık değil. TEK YAPMAN GEREKEN birinden muhabbet kuşu bulup kafesiyle birlikte emaneten alıp, kafesindeki kuşu ve kaçan kuşun kafesini, kaçan kuşun kafesleri görebileceği bir şekilde yan yana koyup beklemen. Kafesteki kuşu görünce kendini güvende his edip iç güdüsel olarak onun kafesinin üstüne gidecektir. Eğer ki bu durumda el ile yakalayabilirsen yakalarsın olmadı üstüne bir örtü atarak ta yakalayabilirsin. Kaçtığı kafesin kapısı açık olsun üstüne konarsa kapıdan girer. Kapının önüne tünek koymaya bak, dışarıya doğru uzayacak şekilde olsun. Tüneğe konarak kapıyı daha rahat bulur. Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kuslari nasil kafese

,
  2. kuskafese nasil gire