petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafese sokmakta zorluk yardım !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ENES BASKIN tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. ENES BASKIN
    Gizli

Merhaba . Arkadaşlar 3 aylık yavrum var 6 günü gecti bana tam alışamadı bugün saldim fakat yerine koyarken zorlandim ışığı kapattım anca , ne zaman salmaliyim nasıl alıştırıirim tam anlamıyla kendi bildiklerim işe yaramadı cevaplar için TEŞEKKÜR EDERIM ...

2. Samet Çağlar
    Gizli

Ben sevdiği bişeyi elime alıyorum o da elime geliyor hemen ikisini de kafese sokuyorum acele kafese sokmam gerekirse.

normalde hep salıyorum acıkınca yada yorulunca kendi giriyor zaten.

alıştırabilirsin hala geç kalmış değilsin.

3. bu olanlar normal zamanla alışacak daha elinizde bişeyler yedirmeye çelışın o acıkınca kendiliğindengirer

4. ENES BASKIN
    Gizli

Açıksın diye 1-1.5 saat once yemlikleri dışarı aldim yine girmedi. Bana tamamen alışması için kafes içinde yapılabilecek bir.şey yok mu bu.aradan cevaplar için çok teşekkürler.

5. kuşula ilgileneceksin konuşacaksın onunla insanla muhabbet eder gibi muhabbet edeceksin

6. ENES BASKIN
    Gizli

Hepsini yapıyorum .

7. gerisini zamana bırakacaksın

8. ENES BASKIN
    Gizli

Peki teşekkürler .

9. Onur TÜFEKCİ
    Gizli

Kafes içinde önce elinize alıştırın kuşu. Elinizde yem vererek yada sevdiği bir yiyecek vererek alıştırmaya başlayabilirsiniz.

10. ENES BASKIN
    Gizli

Teşekkürlerde hepsini yaptım ya .

Sayfayı Paylaş