Karadeniz Pet

kafesi boyamak

• Konbuyu başlatan oguzhan01
  • Başlangıç tarihi
Eğer tanıdığınız oto boyacısı varsa orda fırın boya yaptırabilirsiniz... Zaten piyasadaki bütün boyalı kafeslerin ağırlı olarak boyası fırın boyadır... Ben de iki kafes var o şekilde olan ve hiçte bir zararını görmedim...

Ericsson 688 telefonumdan
Tapatalk aracılığı ile gönderildi

gidin bir araba kaportacıya. astar ve boya atsın bence iş görür. tanıdık varsa parada almaz

babam kaportacı amcam boyacı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:00 -->-> Daha önceki mesaj 01:59 --

Eğer tanıdığınız oto boyacısı varsa orda fırın boya yaptırabilirsiniz... Zaten piyasadaki bütün boyalı kafeslerin ağırlı olarak boyası fırın boyadır... Ben de iki kafes var o şekilde olan ve hiçte bir zararını görmedim...

teşekkürler babama rica ederim 5dk boyarlar :) aslnda aklıma gelmişti ama sormadan etmeden güvenemedim kendime tekrardan sağolun :)

Rica ederim.. Ama boyayı da akrilik vursunlar... Selülozik ve sentetiğe göre çok daha dayanıklıdır...

babam kaportacı amcam boyacı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:00 -->-> Daha önceki mesaj 01:59 --

teşekkürler babama rica ederim 5dk boyarlar :) aslnda aklıma gelmişti ama sormadan etmeden güvenemedim kendime tekrardan sağolun :)

oh maşallah işte fırsat sen şimdi üç kat attırırsın boyayı

Atılım abi önermiyorsa zararlıdır.

Nokia 3310 ile gönderildi.

Atılım abi önermiyorsa zararlıdır.

Nokia 3310 ile gönderildi.

Estağfrullah.. Ben boyasız kafesden yanayım, ama böyle bir şansınız varsa bir deneyin.. Sonuçta benim yakınım boyacı veya kaportacı değil, sizin de olmadığını varsayarak konuştum.. Bir deneyin bakalım, bizi de haberdar edersiniz, kuşun boyayı kemirip kemirmediğinden..

yardımları ve fikirlerini için herkese teşekkür ederim :) bizim dükanda boyatmaya karar verdim kuşlarda boyayla ilgili herhangi bir sıkıntı görürsem pirinç bir kafes edineceğim herkese saygılar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:51 -->-> Daha önceki mesaj 09:43 --

arkadaşlar kuş 1 aydır boyamış olduğum kafeste boyada kendiliğinden yada kuşun kemirmesi sonucu bir dökülme olmadı. kuş dişi diye pembe ye boyamıştık suluğunu yemliğini öyle seçtik göze hitap eden güzel bir şey çıktı ortaya herkes halinden memnun :)

Geri