Karadeniz Pet

Kafesi Değiştirdim Önerilerizi Bekliyorum

Muhammet BAYDEMİR

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar, önceki konumda kafesimin kötü olduğunu ilk fırsatta değiştirmem gerektiği söylendi. Bende bunun üzerine fotoğraflarda görüldüğü gibi çift haneli bölünebilir salma kafes aldım. Boyutları : 60x40x30. Kafesin içerisini kendimce doldurdum bir eksiklik var mı?

Not: Kuş ilk gününden kafesi çok sevdi içerisinde uçuyor oynuyor keyfi gayet yerinde.

Kafes içeriği

2 adet tahta tünek
4 adet plastik tüne
2 adet yemlik
2 adet mamalık
1 adet suluk
1 adet gaga taşı
1 adet kalamar kemiği
1 adet Okaliptus Özlü Mineral Blok

ng0O2M.jpg

vLWjR4.jpg

1kOJrN.jpg

Son düzenleme:
Eksik bişey gözükmüyor güle güle kullanım kafesi

Bir de sevdiği gibi oyuncakları olsa cok daha güzel olucaktırm renk renk, sesli ya da tahta kemirmeye uygun, ya da yapbozlu çeşit çeşit oyuncakları olmalı. Zeka gelisimine katkısı olur hem d ekeyfi daha da yerinde olur. :) hayırlı olsun. :)

Evet oyuncaklarla güzel oynuyorlar. Ziller, renkli toplar vs. Benimki cok seviyor. Bütün gün oynuyor.

Salıncak alabilirsin.(Aynasız) Plastik tünekleri kullanma. Farklı ebatlarda tahta tünek al. Güle güle kullan.

yatay tellı olsa daha ıyı olurdu. kusu avuclamadan cıkarmak da zor kapı nedenıyle.

ben olsam plastik tünek kullanmam

Plastik tuneklerin hepsini cikar 2 tane tahta tunegi sol ve sag tarafa yerlestir kafes buyuk oldugu icin o iki tunek arasinda cok guzel ucacaktir ben oyle yaptim kuslar zevten dort kose

Hayirli olsun

maşallah güle güle kullan herşey tam hayırlı olsun :)

yatay tellı olsa daha ıyı olurdu. kusu avuclamadan cıkarmak da zor kapı nedenıyle.

Dişarı çıkmasında sorun yok 4 kapılı zaten birini açınca direk oraya yönelip çıkıyor yada parmağıma kondurup çıkartıyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri