petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafesi düzelir doğrumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Kafes ve Aksesuar Seçimi' forumundadır ve Reynassa tarafından 10 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Reynassa

Reynassa Member

Beğenileri:
    5
    Kafes düzenimde yanlışlık varmı?

2. Gökhan Almar

Beğenileri:
    12
    Tunegin birini biraz daha yukari seviyeye takabilirsiniz. Gaga tasi ve kalamar kemigi almalisiniz.

3. Faruk YILDIZ

Beğenileri:
    9
    Tüneklerden birini daha yukarıya ve kafesin ortasına doğru tak tünekler tellere yakın olursa kuşun kuyruğu kafese değdikçe mahvoluyor çok kötü bi görüntü ortaya çıkıyor. ikinci bi mevzu ise kalamar kemiği almalısın hem gaganın uzamasını engeller hemde kalsiyum kaynağıdır

4. Reynassa

Reynassa Member

Beğenileri:
    5
    gaga tası dikkatli bakarsanız gorebılırsınız sol tarafta

5. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    bakmama rağmen göremedim bende. Fakat gaga taşı varsa bile kalamar kemiği mutlak şarttır. Piyasadaki gaga taşları kireç ağırlıklı oldu için kalsiyum değerleri düşüktür, kalamar kemiği ise doğal kalsiyum deposudur. Ayrıca ballı yem kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum son derece sağlıksız oluyor hastalık saçıyor; bayat yem ve bal yerine yapıştırıcı kullanıldığı için.

6. Reynassa

Reynassa Member

Beğenileri:
    5
    Ballı yeme çıkardim gaga taşını belirgin bir yere aldım bir sıkıntım daha var küvete girmiyor kuş

7. Faruk YILDIZ

Beğenileri:
    9
    kuşunuz yıkanmayı sevmiyor olabilir illa girip yıkanacak diye bir şey yok yani eğer yıkanmayı sevmiyorsa üstüne fıs fıs ile su püskürtebilirsiniz kendiniz

Sayfayı Paylaş