petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kafesi yukarı asmak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kaan KARAN tarafından 14 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    İki çift kuşum var, ama yavru alamadım, kafesler 50 cm yükseklikte masaların üzerinde duruyor, forumda kafesleri en az insanın omuz hizasında bir yüksekliğe (yaklaşık 150 cm veya daha yükseğe) asılmaması durumunda yavru alamazsın uyarısında bulunmuş bir arkadaş, siz ne dersiniz? Maalesef kafesleri duvara çivi çakıp asamıyorum (annem kızıyor :)) Dolayısıyla kafes ayaklığı almayı düşünüyorum, bir sitede aşağıdaki ürünleri buldum, iki adet alacam, siz ne dersiniz? Kafeslerimin ölçüleri 60x40x30

Ferplast Kuş Kafesi Ayağı (F 1)
    Fiyatı 47 tl, Ücretsiz kargo, Ölçüler: 146,5*57,32 cm

Ferplast F3 Kafes Ayağı
    Fiyat 45 tl, Ücretsiz kargo, Ölçüler: 156*61,42 cm

Bunlar dışında sizlerin önerileri nelerdir, sanayiye gidip metal borulardan kendim mi yaptırsam, bu durumda kafeslerin yerden ne kadar yüksekte olması ideal olur...

2. Yücel YETİMOĞLU

üretimde kuşlar sakin ve doğa düzenine aykırı olmayan ortamlarda tutulmalıdır , yüksekte dursun önerisi insanla irtibatı azalsn diye olmalı yoksa aşagısi yukarısı çok farketmez sanyorum

3. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Kaan Bey o kadar yükseğe koymanıza gerek yok. Masanın üzerinde durmaları ideal. Önemli olan sessiz ortam sağlanabilmesi.

Sayfayı Paylaş