petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kafesim Dar Mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak Boyacı tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Burak Boyacı

Merhaba kafesim bana dar geliyor sizinde bir düşüncenizi almak istedim yardım ederseniz ne mutlu.Bir kuş için fazla mı dar yoksa ideal bir biçimde mi ? :eek:
    Akıllı Yemlik Mi Daraltıyor ?

Buda Herşeyi Eklenmiş Biçimde Gösterilişi

Buda Herşeyi Eklenmiş Üstten Görünüş

Yorumlarınızı Bekliyorum İyi Yada Kötü :)

2. Emre Berk ÖNDİN

Bence dar bir kafes sonuçta 7/24 kapağı açık olmayacak. Başlangıçta küçük kafes olur ileride büyütürsünüz çokta dert etmeyin bence.

3. Burak Boyacı

Peki tesekkurler gorusunuz icin

4. Duranettin ERAYDIN

Tek kuş için normal.Akıllı yemlik içeriyi daha da daraltmış.

5. Burak Boyacı

evet bende oyle dusundum ama akıllı yemligi alms bulundum yinede tesekkurler gorusunuz icin

6. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    25
    kafes çok dar birde akıllı yemlik iyice daraltmış akıllı yemliği dışarıdan takmayı deneyin

7. Nilgün BULUT

Akilli yemlik kullancaksaniz cift kapili kafese gecip disardan takin derm bende :)

8. Burak Boyacı

Dısarıyı denedim olmadı ilerki zamanda buyuk bir kafese gececegim tesekkurler.

9. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    muhabbet kuşu bakıyorsanız dikey tel kafesler almayın. muhabbet kuşları tırmanmayı ve oyunu seven kuşlar olduğundan ve kanaryalar gibi zıplayıp sıçrayamadığından yatay telli kafesler onlar için en idealidir. zaten bakarsanız muhabbet kuşu kafesi denildiğinde yatay tel mevcuttur. sizin kullandığınız kafes kanarya bülbül gibi kuşlar içindir. kullanılmamışsa değiştirmenizi öneririm.

10. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

Tek kuş olacaksa uygundur ama yanına eş alcam dersenız kafesi degişirmelisiniz.

11. Nilgün BULUT

Olmaz diye bişey yok arkadasim.her iki turlude oluyo.ona görm yapılmis.tünek kisminin altinda kapidan disardan asmak icin yeri var.altta beyaz kisımda.incelememissiniz sanirm.kapi boslugunada takilabiliyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:58 --

Hmmm tamam bu özellikte bi kapıya takmaniz zor olacaktir.simdi birdaha baktmda fotoya

12. Burak Boyacı

Tek olarak besleyecegim kafesi ilerki zamanlarda degistirmeyi dusunuyorum yinede sagolun gorusunuz icin

13. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

tek olacak sa sorun olmaz oyuncak fazla koymaz sanız rahat dolaşir içinde

14. Burak Boyacı

Denedim kardesim dısarı takmayı ama olmadı ileride degistirecem zaten. Yinede tesekkurler

15. omeriyibas

bence dar, alıcaksan kaliteli ve büyük bir kafes alıcaksın ayrıca oval olanlar bence daha iyi
    Mavikuş Büyük Boy Silindir Kafes | PELAGOS
    linkini kafes benim aldığım kafes, tavsiye ederim, hem telleri kalın olduğu için kaliteli hemde oldukça geniş fiyatıda 40 tl... zaten en adi kafesler 20 tl, hadi fiyat farkı olsa neyse! ama anlamıyorum böyle kaliteli kafesler varken bu kafesi almak niye?

16. Burak Boyacı

kardes bu benim ilk muhabbetim onceden hint bulbulu ile ugrasıyordum o yuzden boyle bir secim yaptım fiyat farkı fazla deil zaten ama almıs bulundum en kısa surede degistirecegim

17. Nilgün BULUT

Kesinlikle silindir kafes almayin derim.cok kullanıssız.

18. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Kafes hic iyi degil boyali kafes kus kemirir zehirler degistir bence boyasiz al imkanin varsa

19. Burak Boyacı

Tesekkurler almayı dusunuyordum bende.

20. brutalize

brutalize Member

Beğenileri:
    1
    ben de ilk aldığımda kafesim böyeydi 1 hafta sonra değiştirdim büyüğünü aldım çopk küçük kafes değişin bence

Sayfayı Paylaş