Karadeniz Pet

Kafesim Dar Mı ?

• Konbuyu başlatan Burak Boyacı
  • Başlangıç tarihi
B

Burak Boyacı

Guest
Merhaba kafesim bana dar geliyor sizinde bir düşüncenizi almak istedim yardım ederseniz ne mutlu.Bir kuş için fazla mı dar yoksa ideal bir biçimde mi ? :eek:
Akıllı Yemlik Mi Daraltıyor ?
tq262.jpg

tq2dq.jpg

Buda Herşeyi Eklenmiş Biçimde Gösterilişi
tq2jw.jpg

Buda Herşeyi Eklenmiş Üstten Görünüş
tq2kv.jpg

Yorumlarınızı Bekliyorum İyi Yada Kötü :)

Bence dar bir kafes sonuçta 7/24 kapağı açık olmayacak. Başlangıçta küçük kafes olur ileride büyütürsünüz çokta dert etmeyin bence.

Tek kuş için normal.Akıllı yemlik içeriyi daha da daraltmış.

evet bende oyle dusundum ama akıllı yemligi alms bulundum yinede tesekkurler gorusunuz icin

Akilli yemlik kullancaksaniz cift kapili kafese gecip disardan takin derm bende :)

Dısarıyı denedim olmadı ilerki zamanda buyuk bir kafese gececegim tesekkurler.

muhabbet kuşu bakıyorsanız dikey tel kafesler almayın. muhabbet kuşları tırmanmayı ve oyunu seven kuşlar olduğundan ve kanaryalar gibi zıplayıp sıçrayamadığından yatay telli kafesler onlar için en idealidir. zaten bakarsanız muhabbet kuşu kafesi denildiğinde yatay tel mevcuttur. sizin kullandığınız kafes kanarya bülbül gibi kuşlar içindir. kullanılmamışsa değiştirmenizi öneririm.

Tek kuş olacaksa uygundur ama yanına eş alcam dersenız kafesi degişirmelisiniz.

Dısarıyı denedim olmadı ilerki zamanda buyuk bir kafese gececegim tesekkurler.

Olmaz diye bişey yok arkadasim.her iki turlude oluyo.ona görm yapılmis.tünek kisminin altinda kapidan disardan asmak icin yeri var.altta beyaz kisımda.incelememissiniz sanirm.kapi boslugunada takilabiliyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:58 --

Hmmm tamam bu özellikte bi kapıya takmaniz zor olacaktir.simdi birdaha baktmda fotoya

Tek olarak besleyecegim kafesi ilerki zamanlarda degistirmeyi dusunuyorum yinede sagolun gorusunuz icin

tek olacak sa sorun olmaz oyuncak fazla koymaz sanız rahat dolaşir içinde

Denedim kardesim dısarı takmayı ama olmadı ileride degistirecem zaten. Yinede tesekkurler

bence dar, alıcaksan kaliteli ve büyük bir kafes alıcaksın ayrıca oval olanlar bence daha iyi
Mavikuş Büyük Boy Silindir Kafes | PELAGOS
linkini kafes benim aldığım kafes, tavsiye ederim, hem telleri kalın olduğu için kaliteli hemde oldukça geniş fiyatıda 40 tl... zaten en adi kafesler 20 tl, hadi fiyat farkı olsa neyse! ama anlamıyorum böyle kaliteli kafesler varken bu kafesi almak niye?

kardes bu benim ilk muhabbetim onceden hint bulbulu ile ugrasıyordum o yuzden boyle bir secim yaptım fiyat farkı fazla deil zaten ama almıs bulundum en kısa surede degistirecegim

Kesinlikle silindir kafes almayin derim.cok kullanıssız.

Kafes hic iyi degil boyali kafes kus kemirir zehirler degistir bence boyasiz al imkanin varsa

ben de ilk aldığımda kafesim böyeydi 1 hafta sonra değiştirdim büyüğünü aldım çopk küçük kafes değişin bence

Geri